Iwona P.
- Kobieta, 54 lata
- Pełny etat, Część etatu
- Doświadczenie:
- Swarzędz
- 8 referencji potwierdzone przez Niania.pl, średnia ocena 5/5
- Potwierdzony telefon
- Potwierdzony adres e-mail
Mam 47 lata , jestem mamą dwóch dorosłych córek.Opiekuje się dziećmi od wielu lat u siebie w domu .Mieszkam w domku jednorodzinnym z dużym ogrodem.tel. ********** - dlaczego ukryte?
-
Średnia ocena
-
Jakość opieki
-
Uczciwość
-
Odpowiedzialność
-
Kontakt z dziećmi
Nasza córka chodziła do Cioci Iwonki przez 2 lata od 6 m-ca życia. Był to wspaniały czas zarówno dla naszej Ali jak i dla nas, gdyż wiedzieliśmy, że oprócz wspaniałej zabawy córka ma również bardzo dobrą opiekę. Pani Iwonka jest osobą zawsze uśmiechniętą, bardzo energiczną, świetnie zorganizowaną (jestem pod wrażeniem!) oraz pełną miłości i czułości do swoich podopiecznych. Ala zawsze wracała od Pani Iwonki uśmiechnięta, najedzona, zadbana i czyściutka. Nasza córka wprost uwielbiała tam chodzić. Miała tam też swoje koleżanki i kolegów (innych podopiecznych), co świetnie ją rozwinęło społecznie. Zarówno dom jak i piękny ogrod są bardzo dobrze przystosowane do dzieci (np. trampolina, piaskownica, jeździki). Pozostali domownicy również mają cudowne podejście do dzieci, co sprawia, ze te czują się tam jak u siebie.
Panią Iwonkę mogę polecić z czystym sumieniem. Widać, że kocha dzieci, a te kochają ją. Nasza przygoda niestety dobiegła końca. Córka poszła do przedszkola świetnie przygotowana. Jest samodzielna, otwarta i bardzo dobrze rozwinięta społecznie. Zawsze sprząta po zabawie i umie dzielić się z innymi. Panie z przedszkola są zachwycone, a ja wiem, że dużej mierze (jak nie w większości) to zasługa Pani Iwonki za co ogromnie i z całego serca dziekuję :)
- Średnie