Nr 1 w Polsce w opiece nad dziećmi

O Niania.pl

Niania.pl jest największym w Polsce serwisem internetowym pośredniczącym w usługach opieki nad dziećmi. W Niania.pl każda rodzina może szybko i łatwo znaleźć odpowiednią opiekunkę dla swojego dziecka.

W Niania.pl przykładamy bardzo dużą wagę do tego, aby usługi przez nas świadczone były całkowicie bezpieczne oraz przedstawiały najwyższą jakość. Dlatego też w Niania.pl pracują specjaliści, którzy telefonicznie sprawdzają wszystkie referencje zamieszczane w serwisie oraz weryfikują profile rejestrujących się opiekunek. Dbamy o ciągłe podnoszenie kwalifikacji niań proponując rozwiązanie testu sprawdzającego wiedzę na temat opieki nad dziećmi. Co roku pomagamy tysiącom polskich rodzin znaleźć opiekunkę.

Niania.pl wchodzi w skład grupy Pomocni.pl, do której należą także PomoceDomowe.pl, OpiekaSeniora.pl, OpiekaZwierząt.pl, Remontuj.pl, Korepetycje.edu.pl

Kontakt dla mediów

Zapytanie o współpracę i media prześlij do:
Sylwia Antośkiewicz
sylwia.antoskiewicz@pomocni.pl

Partnerzy

Sales manago

W celu zapewnienia dostarczalności wiadomości e-mail współpracujemy z SalesManago.

Burda Media Home sp. z o.o. i nasi dostawcy wykorzystujemy pliki cookies oraz podobne technologie w celu dopasowania serwisu do preferencji użytkownika, ułatwienia korzystania z serwisu, w celu marketingowym, w tym personalizacji reklam oraz w celach statystycznych i analitycznych. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki stanowi zgodę na zapisanie plików cookie w pamięci urządzenia, wykorzystanie danych zebranych przy ich pomocy ww. celach i udostępnienie tych danych naszym dostawcom reklamowym. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.