Szukamy Niani na pełen etat od września, Olsza, Kraków
- Ogłoszenie dodane:
-
Ostatnia aktywność: 6 godzin temu
- Pełny etat
- Wynagrodzenie: do 35 zł za godzinę
- Lokalizacja: Kraków, Prądnik Czerwony, Olsza
- Ogłoszenie ważne do: 3 sierpnia 2025
- Ogłoszenie zamieszczone przez: Anna K.
- Ogłoszenie aktualne
Szukamy Niani dla naszej rocznej córeczki, na pełen etat, od września, w rejonie Olsza (adaptacja pod koniec sierpnia).
Zależy nam na osobie odpowiedzialnej, uczciwej i troskliwej, która ma już pewne doświadczenie w opiece nad dziećmi.
Zakres obowiązków będzie obejmować opiekę nad córką (przebieranie, higiena, posiłki, usypianie, spacery), a pod koniec dnia również odbieranie starszego syna z pobliskiego przedszkola i wspólne spędzanie czasu z dwójką (maksymalnie godzina). Pomocą byłaby dla nas, w miarę możliwości, kiedy córka spi, także pomoc przy drobnych pracach domowych (np rozładowanie zmywarki, złożenie prania).
Godziny pracy: 8/9-16/17 (8 godzin dziennie, jesteśmy też otwarci na sporadyczną pomoc wieczorem lub w weekend).
W czasie dnia jedno z nas pracuje zdalnie z drugiego pokoju, w razie potrzeby zawsze pomożemy, choć staramy się przy tym nie przeszkadzać Niani i dziecku w rutynie dnia.
Jesteśmy rodziną otwarta, empatyczna, która stara się komunikować w duchu NVC. Nianie traktujemy jako swojego rodzaju członka rodziny, zależy nam na dłuższej współpracy opartej na zaufaniu i wzajemnie życzliwości.
Автоматичний переклад українською
Preferowany język ojczysty niani:
- Polski
Oczekiwana znajomość języków niani:
- Polski
- Liczba dzieci: 1
- Dzieci są w wieku: 1 - 3 lat
Pełny etat
Początek: 25 sierpnia 2025, na czas nieokreślony