Nr 1 w Polsce w opiece nad dziećmi

Zarejestruj się i...
Zarejestruj się i...
  • Dodawaj ogłoszenia
  • Poznaj stawki niań
  • Przeczytaj wszystkie referencje
Zarejestruj się
Jesteś opiekunką? Stwórz profil

Urszula E.

W Niania.pl od
Ostatnia aktywność: 1 tydzień temu
Kobieta, 50 lat
  • Pełny etat, Część etatu, Dorywczo, Jednorazowo
  • Doświadczenie: powyżej 5 lat
    Wynagrodzenie:
    Lubliniec

    • Kobieta, 50 lat
    • Pełny etat, Część etatu, Dorywczo, Jednorazowo
    • Doświadczenie: powyżej 5 lat
    • Wynagrodzenie:
    • Lubliniec

    W Niania.pl od
    Ostatnia aktywność: 1 tydzień temu
    Zaufanie i bezpieczeństwo
    • Potwierdzony adres e-mail
    Więcej o mnie

    Witam serdecznie,

    Jestem Urszula i chciałabym wyrazić swoje zainteresowanie ofertą pracy jako niania. Mam ponad 10-letnie doświadczenie w opiece nad dziećmi, z czego większość spędziłam w Anglii, gdzie pracowałam jako niania. Moje doświadczenie obejmuje także pracę jako asystentka nauczyciela z dziećmi o specjalnych potrzebach edukacyjnych (SEN), co pozwoliło mi zdobyć szereg umiejętności w dostosowywaniu opieki do indywidualnych potrzeb dziecka.

    Posiadam certyfikat CPD akredytowany przez brytyjskie Ministerstwo Edukacji, który potwierdza moje kwalifikacje w zakresie opieki nad dziećmi. Zawsze kładę duży nacisk na bezpieczeństwo i dobrostan dzieci, starając się zapewnić im jak najbardziej wspierające i inspirujące środowisko.

    Jako dodatkowy atut oferuję również prowadzenie zajęć jogi dla dzieci. Joga to doskonały sposób na wspieranie rozwoju fizycznego, emocjonalnego i umysłowego maluchów. Dzięki odpowiednio dobranym ćwiczeniom dzieci uczą się koncentracji, równowagi oraz wyciszenia, co wpływa pozytywnie na ich samopoczucie i rozwój.

    Oprócz jogi, prowadzę również zajęcia plastyczne, które rozwijają kreatywność i pozwalają dzieciom wyrazić siebie w bezpieczny sposób. Moje zainteresowania, takie jak medytacja i refleksologia, pomagają mi podchodzić do opieki w sposób holistyczny, dbając o dobrostan dzieci na wielu płaszczyznach.

    Posługuję się biegle językiem angielskim i holenderskim, co pozwala mi skutecznie komunikować się z dziećmi oraz ich rodzinami o różnym tle językowym.

    Będę bardzo szczęśliwa, jeśli będę miała możliwość spotkania i omówienia szczegółów współpracy. Z chęcią opowiem więcej o moim doświadczeniu i podejściu do opieki nad dziećmi.

    Z poważaniem,
    Urszula

    Szczegóły o mnie
    • Możliwa opieka w domu niani
    • Możliwa opieka w domu rodzica
    • Możliwa praca z zamieszkaniem
    • Doświadczenie w pracy z bliźniakami
    • Doświadczenie w pracy z dziećmi niepełnosprawnymi
    • Niepaląca/y
    • Obecność zwierząt
    • Prawo jazdy
    • Możliwe zajęcia on-line
    Języki, którymi się posługuję
    • Angielski / Ojczysty
    Pracowałam z dziećmi w wieku
    • Poniżej 1 roku życia
    • 1 - 3 lat
    • 3 - 6 lat
    • 6 - 12 lat
    • Powyżej 12 lat
    Aktywności z dzieckiem, których się podejmę
    • Spacery
    • Kreatywność
    • Muzyka
    • Sporty
    Dodatkowe obowiązki, których się podejmę
    • Porządki
    • Sprzątanie
    • Zakupy
    • Pranie
    • Gotowanie
    Wykształcenie
    • Średnie
    • Zasadnicza Szkoła Zawodowa
    • Kierunek: Krawiectwo
    Inne umiejętności

    Holistyczny styl życia , entuzjatka filozofi Rudolfa Steinera, pasja życia, aktywność ,empatycznosc, wrażliwość ,kreatywność , Yoga, ćwiczenia uważności Qigong, refleksologia dłoni, techniki medytacji/oddechowe , terapie pracy z emocjami, zajecia plastyczne, instrumenatlne / dzwiękowe kreacje, gra w tenisa, jazda na lyzwach, pływanie, zajecia /wycieczki w plenerze, wiedza o świecie i zjawiskach przyrody, kulinaria ,miłość do przyrody, przyjaźń ze zwierzetami, praca z końmi i zabawa z moim psem. Jezyk angielski I holenderski.