- Kobieta, 44 lata
- Pełny etat
- Doświadczenie: powyżej 5 lat
- Warszawa
Dzień dobry.
Jestem nianią od ponad 15 lat. Ta przygoda daje mi wiele radości, pozytywnej energii i pięknych wspomnień.
Jestem osobą uśmiechniętą, spokojną, ciepłą i dyskretną.
W swojej pracy staram się dać dzieciom poczucie bezpieczeństwa, spokój i wsparcie. Lubię obserwować jak poznają świat i towarzyszyć im w tej drodze, dlatego dużo wychodzimy na dwór, na bliższe i dalsze spacery - oczywiście za wcześniejszą zgodą rodziców, dużo czytamy, słuchamy muzyki, śpiewamy (chociaż głosu dobrego chyba nie mam), rysujemy lub lepimy.
Wszystko to robimy zachowując oczywiście ustalony plan dnia małego człowieka.
Posiadam referencje z poprzednich miejsc pracy, które mogę udostępnić na życzenie.
Jestem osobą zaszczepioną przeciw Covid 19. Ukończyłam kurs pierwszej pomocy.
Poszukuję pracy od początku czerwca 2026r .W tym terminie mój obecny mały przyjaciel, Jaś rozpoczyna swoją wielką przygodę ze żłobkiem.
Magdalena
- Polski / Ojczysty
- Średnie
- Prywatne Technikum Weterynarii nr 1
- Kierunek: Technik Weterynarii
Dni i godziny pracy: do uzgodnienia
Kurs pierwszej pomocy pediatrycznej.
-
Średnia ocena
-
Jakość opieki
-
Uczciwość
-
Odpowiedzialność
-
Kontakt z dziećmi
Z przyjemnością udzielam referencji dla naszej niani, która opiekowała się naszym dzieckiem w wieku od 8.do 20. miesiąca życia. W czasie współpracy dała się poznać jako osoba niezwykle punktualna i dyspozycyjna. Zawsze można było na niej polegać, zarówno w codziennych obowiązkach, jak i w sytuacjach wymagających elastyczności. Posiada pogodne usposobienie, co miało bardzo pozytywny wpływ na nasze dziecko. Szybko nawiązała z nim świetny kontakt, oparty na zaufaniu i poczuciu bezpieczeństwa. Nasze dziecko chętnie spędzało z nią czas i reagowało na nią z radością. Niania dbała nie tylko o rozwój i dobre samopoczucie dziecka, ale także o porządek – po każdej zabawie wszystko było sprzątnięte i zorganizowane. Dużą wagę przykładała do aktywności na świeżym powietrzu, regularnie wychodząc z dzieckiem na spacery i dbając o jego ruch oraz kontakt z otoczeniem. Jest osobą bez nałogów, odpowiedzialną i godną zaufania. Z pełnym przekonaniem polecam ją jako nianię i opiekunkę do dzieci. W razie potrzeby chętnie udzielę dodatkowych informacji.