Krystyna P.
- Kobieta, 64 lata
- Część etatu, Dorywczo
- Doświadczenie: 2-5 lat
- Wrocław, Psie Pole
- 1 referencja potwierdzone przez Niania.pl, średnia ocena 5/5
- Potwierdzony telefon
- Poprawnie rozwiązany test z podstawowej wiedzy o zdrowiu, higienie i bezpieczeństwie dziecka.
- Potwierdzony adres e-mail
Mam 62 lata. Mieszkam w dzielnicy PSIE POLE/ Różanka. Jestem pogodną, życzliwą, emerytką z wieloletnim doświadczeniem z dziećmi. Nianią jestem od 4 lat. Opieka nad dziećmi dostarcza mi wiele radości i satysfakcji, a jednocześnie do opieki nad dzieckiem podchodzę bardzo odpowiedzialnie, troskliwie i indywidualnie. Ważne są dla mnie oczekiwania rodziców, dobro, rozwój i uśmiech dziecka. Towarzyszyłam w rozwoju dzieciom w różnym wieku. Najmłodsze miało 1 rok, a najstarsze 5 lat. Bardzo lubię aktywnie spędzać czas z dzieckiem, chodzimy na spacery, do parku, na plac zabaw, bawimy się w kreatywne zabawy dostosowane do wieku dziecka. W domu czytam dziecku bajki, rysujemy, tańczymy, śpiewamy, odkrywamy cuda z plasteliny itp. materiałów. Stosownie do wieku dziecka wspieram jego rozwój i chęć poznawania świata. Aktualnie kończę już współpracę, opiekę nad dziewczynką ,teraz już prawie 3 letnią (zaczynałam jak miała 1 rok i 2 miesiące) a która właśnie rozpoczyna już nowe doświadczenie w przedszkolu i dorywczo jej starszą 5 letnią siostrą, kiedy była chora i nie mogła pójść do przedszkola. Byłabym już gotowa do podjęcia się nowej opieki nad dzieckiem w miesiącu styczeń/luty 2024. Posiadam referencje i dobry kontakt z moimi podopiecznymi i ich rodzicami. Zapraszam do kontaktu zainteresowanych rodziców. Chętnie odpowiem na wszystkie pytania.
-
Średnia ocena
-
Jakość opieki
-
Uczciwość
-
Odpowiedzialność
-
Kontakt z dziećmi
Pani Krystyna pracowała w naszej rodzinie od grudnia 2021 r. do stycznia 2024 r. pełniąc rolę opiekunki naszej córki, od kiedy skończyła ona roczek, aż do ukończenia przez nią 3 roku życia, kiedy to córka rozpoczęła przygodę z przedszkolem. W nagłych sytuacjach Pani Krystyna opiekowała się także naszą drugą córką, będącą
w wieku przedszkolnym, gdy ze względu na chorobę nie mogła ona iść do przedszkola, albo gdy placówka była nieczynna.
Pani Krystyna bardzo szybko skradła nasze serca, a co najważniejsze, bardzo szybko złapała cudowny kontakt z naszą córką, która traktowała ją jak „trzecią babcię”. Pani Krystyna ujęła nas swoim zaangażowaniem i troską jaką otaczała nasze dzieci. Od samego początku miała w sobie ogromne pokłady cierpliwości i energii, które są tak bardzo potrzebne przy opiece nad malutkim dzieckiem, dopiero uczącym się życia i wymagającym nieustannej opieki.
Pani Krystyna jest bardzo ciepłą i troskliwą osobą, a przy tym ma tak dużo wspaniałych pomysłów na zabawę, która nie tylko daje dziecku radość, ale też kształci jego umiejętności, że wiedzieliśmy, że ten czas spędzony w domu bardzo rozwija naszą córkę. Pani Krystyna naprawdę doskonale radziła sobie w opiece zarówno nad córką jak i nad dwójką dzieci. Prace plastyczne, zabawa w teatrzyk, nauka piosenek, czy układanie konstrukcji z klocków, to tylko nieliczne przykłady jej pomysłowości.
Bardzo ważne dla nas było też to, że Pani Krystyna chętnie i z własnej inicjatywy aktywnie spędzała czas z naszą córką na dworze, często wychodziła z nią na długie spacery, place zabaw, a także zachęcała do różnych zewnętrznych aktywności.
W kontaktach z nami Pani Krystyna zachowywała się naprawdę wzorowo, zawsze pytała o ważne rzeczy związane z dzieckiem, nigdy nie narzucała swojego zdania i nie wkraczała w kompetencje rodzica, co było dla nas bardzo ważne i świadczyło o tym jak dobrą jest osobą i jak wysokie ma kompetencje. Zawsze mogliśmy też na niej polegać – Pani Krystyna nigdy się nie spóźniała, nie przekładała umówionych terminów i zawsze
z uśmiechem i radością przychodziła do naszego dziecka, a my wiedzieliśmy że zostawiamy córkę w dobrych i troskliwych rękach.
Rodzina, która przyjmie Panią Krystynę do swojego życia zyska naprawdę wiele, a dziecko, którym Pani Krystyna będzie się opiekować zdobędzie prawdziwego przyjaciela, dlatego z całego serca polecamy Panią Krystynę na nianię dla kolejnej małej istotki. Powyższe referencje możemy potwierdzić w rozmowie telefonicznej, jeśli zajdzie taka potrzeba.
- Polski / Ojczysty
- Średnie