Nr 1 w Polsce w opiece nad dziećmi

Zarejestruj się i...
Zarejestruj się i...
 • Dodawaj ogłoszenia
 • Poznaj stawki niań
 • Przeczytaj wszystkie referencje
Zarejestruj się
Jesteś opiekunką? Stwórz profil

Klaudia C.

(1 referencja)
W Niania.pl od
Średni czas reakcji: 3 godziny
Ostatnia aktywność: 2 dni temu
Udzielonych odpowiedzi: 100%
Kobieta, 31 lat
 • Pełny etat , Dorywczo , Jednorazowo
 • Doświadczenie: powyżej 5 lat
  Wynagrodzenie:
  31-154 Kraków, Grzegórzki

  • Kobieta, 31 lat
  • Pełny etat , Dorywczo , Jednorazowo
  • Doświadczenie: powyżej 5 lat
  • Wynagrodzenie:
  • 31-154 Kraków, Grzegórzki

  W Niania.pl od
  Ostatnia aktywność: 2 dni temu
  Średni czas reakcji: 3 godziny
  Udzielonych odpowiedzi: 100%
  Zaufanie i bezpieczeństwo
  • 1 referencja potwierdzone przez Niania.pl, średnia ocena 5/5
  • Potwierdzona tożsamość
  • Potwierdzony telefon
  • Poprawnie rozwiązany test z podstawowej wiedzy o zdrowiu, higienie i bezpieczeństwie dziecka.
  • Potwierdzony adres e-mail
  Więcej o mnie

  Szanowni Państwo :)

  Troskliwa i wykwalifikowana niania/guwernantka poszukuje kolejnego, wspaniałego i wyjątkowego Maluszka do pokochania, zaopiekowania się nim, wspólnej zabawy oraz stopniowego wkraczania z nim w otaczającą nas rzeczywistość ;)

  Bardzo serdecznie zapraszam i zachęcam Państwa, do zapoznania się z moją osobą oraz moją wizją pracy jako niani/guwernantki. Mam nadzieję, że uda się Państwu doczytać do końca mój „monolog” i przebrnąć przez to „morze informacji” :D Zapraszam do kontaktu wszystkich tych rodziców, którzy podzielają moje zdanie, mają podobne poglądy i wyobrażenie na ten temat i byliby zainteresowani bliższym poznaniem mnie, niezobowiązującą rozmową lub wymianą korespondencji ;) Obiecuję, że postaram się odpowiedzieć na wszelkie Państwa wiadomości, pytania lub wątpliwości :)

  Na ten moment jestem zainteresowana tylko i wyłącznie pełnoetatowym, legalnym zatrudnieniem :) Oczywiście wszelkie szczegóły i warunki współpracy będą do dalszego ustalenia pomiędzy zainteresowanymi stronami :)

  Drodzy Rodzice :)

  Mam na imię Klaudia, mam 30 lat i aktualnie rozglądam się za nową, interesującą ofertą pracy w charakterze niani/guwernantki :)

  Jestem nianią/guwernantką z wieloletnim doświadczeniem w indywidualnej opiece nad dziećmi (mogę przedstawić do wglądu referencje oraz wszelkie niezbędne dokument poświadczające moją wiedzę, kwalifikacje, kompetencje oraz wykształcenie pedagogiczne ;D), które bliżej omówię i przedstawię zainteresowanym rodzicom w bezpośrednim kontakcie. Współpracowałam z wieloma Dzieciaczkami, począwszy od okresu niemowlęcego (najmłodszy mój Maluszek, którym się opiekowałam miał zaledwie 4 miesiące), a kończąc na pracy z dziećmi w wieku szkolnym.

  Cenne doświadczenia jak również niezbędne umiejętności i wiadomości do pracy z dziećmi (w tym z dziećmi ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi i wymagającymi szczególnej troski i oddziaływań pedagogicznych) zdobywałam także podczas pracy w przedszkolu jako nauczyciel współprowadzący grupę, jak również w czasie odbywania szeregu różnorodnych praktyk studenckich w rozmaitych placówkach edukacyjnych (zarówno w przedszkolach jak i szkołach podstawowych tych ogólnodostępnych i tych integracyjnych) oraz w specjalistycznych ośrodkach wsparcia dziennego. Praktyki te uświadomiły mi i pokazały, że w Dzieciaczkach drzemie ogromny potencjał i moc sprawcza i jeśli tylko mają zapewnione do tego odpowiednie warunki, to naprawdę mogą bardzo wiele zdziałać :D Sama byłam świadkiem jak dzieci dzięki swojej otwartości, ogromnej determinacji, współpracy, zaangażowaniu i życzliwemu podejściu do drugiego człowieka, były w stanie wspólnie osiągnąć wyznaczone sobie cele, pomimo dzielących ich różnic oraz odmiennych poglądów i przekonań :)

  Od samego początku bardzo lubiłam spędzać czas z małymi dziećmi i byłam szczególnie zainteresowana tematyką i zagadnieniami związanymi nie tylko z ich rozwojem, ale także z edukacją i wychowaniem. Stało się więc dla mnie oczywiste i naturalne, że moją ścieżkę zawodową zwiąże właśnie z pracą z dziećmi. Dlatego też zdecydowałam się na studia pedagogiczne o specjalności nauczycielskiej (jestem magistrem pedagogiki). Posiadam uprawnienia i kwalifikacje do pracy z dziećmi zarówno w żłobkach, klubach dziecięcych jak i placówkach oświatowych, placówkach wsparcia dziennego, placówkach opiekuńczo – wychowawczych (domy dziecka) oraz jako wychowawca internatów czy burs.

  Jednakże szybko przekonałam się, że praca w placówce edukacyjnej i z większą grupą dzieci (liczącą ponad 20 osób) nie daje i nie pozwala mi na takie możliwości kształtowania rozwoju oraz komfortu pracy jak właśnie indywidualna praca z dzieckiem. Praca w placówce nie sprawiała mi ani takiej satysfakcji ani takiej radości i nie dawała takiego spełnienia jak początkowo myślałam i zakładałam. Nie miałam tutaj możliwości nawiązania tak bliskich relacji i więzi z każdym dzieckiem, jakie bym chciała i na jakich mi najbardziej zależało. Równie trudno było także o indywidualne podejście do każdego dziecka, poznania jego predyspozycji, przyzwyczajeń, umiejętności i talentów. Ponadto w większości należy realizować z góry założony program i cele, a nie to co faktycznie dzieci interesuje, co chciałyby poznać, odkryć, dowiedzieć się czy doświadczyć.

  Dlatego właśnie postanowiłam przede wszystkim poświęcić się indywidualnej pracy z dziećmi, gdzie mam możliwość całkowitego skoncentrowania się na danym dziecku, jego potrzebach, uczuciach oraz emocjach, co pozwala mi na jego dogłębne poznanie. Jestem w stanie dokładnie określić poziom jego rozwoju, na którym aktualnie się znajduje, poznać jego charakter, osobowość, temperament, jego mocne i słabe strony. Mogę skupić się na pełnym i nieskrępowanym rozwijaniu jego zainteresowań i pasji. Bez przeszkód mogę dostrzec z czym dziecko ma jeszcze problem, z czym sobie nie radzi, co sprawia mu największe trudności, nad czym możemy popracować, nad czym powinniśmy się dodatkowo pochylić i poświęcić więcej uwagi, co możemy jeszcze poznać i zgłębić, co będzie nam jeszcze potrzebne do tego aby się świetnie się razem bawić i fantastycznie spędzać razem czas :)

  Wykwalifikowaną nianią/guwernantką zostałam przede wszystkim z pasji oraz ogromnej miłości do dzieci. Ten czas, który spędzam z moimi malutkimi podopiecznymi, daje mi niezwykłą wewnętrzną satysfakcję, ogromną radość i zadowolenie. To naprawdę niesamowite uczucie, kiedy człowiek może robić w życiu to, co rzeczywiście kocha, co daje mu prawdziwe spełnienie, autentyczną przyjemność, nadaje jego życiu sens i sprawia, że rozkwita :) Przebywanie z dziećmi sprawia, że każdego dnia odkrywam siebie na nowo i z entuzjazmem czekam na to, co się dzisiaj wydarzy :)

  Bardzo długo nie zdawałam sobie sprawy z tego, że towarzyszenie dziecku w jego rozwoju, to tak wyjątkowe i niesamowite przeżycie :) Odkryłam to dopiero właśnie w momencie kiedy rozpoczęłam stałą pracę w charakterze niani :) Dotąd nie miałam pojęcia, jakie to wspaniałe uczucie i wielkie szczęście, móc na co dzień obserwować, jak zmienia się ten nasz mały człowieczek, jak się rozwija, dorasta, jakie przemiany zachodzą zarówno w jego wyglądzie jak i zachowaniu :D Bycie świadkiem tego wszystkiego, jak również codzienne dostrzeganie jego poczynań, postępów i małych sukcesów, wspieranie go w jego harmonijnym, wszechstronnym rozwoju oraz powolnym wkraczaniu w otaczający nas świat, to naprawdę wielka i wyjątkowa przygoda, a zarazem ogromne wyróżnienie i odpowiedzialność jaka spoczywa na nas dorosłych :)

  Kocham swoja pracę <3 i nie wyobrażam sobie, że mogłabym robić w życiu coś innego. Kiedy towarzyszę i przebywam z takim Maluszkiem, to czuję się niezwykle szczęśliwa, spełniona i potrzebna. Oczywiście nie będę tutaj mówić, że zawsze jest tak pięknie i kolorowo ;) Czasami bywają trudniejsze dni, kiedy na przykład czuję się trochę bardziej zmęczona, mam mniej energii czy kreatywności, albo po prostu sama mam jakiś gorszy dzień, ale to nie zmienia faktu, że uwielbiam swoją pracę, którą uważam za swoją wielką życiową pasję oraz powołanie i z której czerpię ogromną satysfakcję oraz radość :D

  Czasami nie wszyscy rozumieją i zdają sobie sprawę, że praca z Dzieciaczkami jest pełna wyrzeczeń, wielu ograniczeń i wręcz heroicznego wysiłku, że nierzadko wymaga od nas, nie tylko ogromnych pokładów miłości, wyrozumiałości i cierpliwości, ale także olbrzymiej odpowiedzialności przede wszystkim za szeroko rozumiane bezpieczeństwo tego małego człowieczka :D Pomimo tego nieziemskiego trudu jaki należy w nią włożyć oraz tych wszystkich poświęceń, uważam, że jest to wspaniała i wyjątkowa praca, pełna magicznych i cudownych chwil oraz wzruszających momentów. Dająca prawdziwą przyjemność i poczucie zadowolenie z tego co się robi :)

  Niezmiernie ważne jest to, aby stworzyć dziecku jak najlepsze warunki, przestrzeń i możliwości do wszechstronnego i optymalnego rozwoju, jednakże chciałabym tutaj podkreślić, że nie powinniśmy skupiać się tylko i wyłącznie na rozwoju intelektualnym, społecznym czy fizycznym naszego dziecka ale przede wszystkim należy skoncentrować się na jego harmonijnym rozwoju emocjonalnym, który w jego młodziutkim życiu ma dla niego ogromne znaczenie i odgrywa niebagatelną rolę. Na niezwykle szczególną uwagę zasługują właśnie emocje i uczucia tego małego człowieczka :) Absolutnie nie możemy ich pomijać, ignorować czy lekceważyć. My, dorośli powinniśmy z należytą powagą, poszanowaniem i wyrozumiałością podchodzić do nich, ponieważ każde dziecko ma prawo odczuwać czy doświadczać rozmaitych stanów emocjonalnych i naszym zadaniem jest wspieranie go oraz pomoc w zrozumieniu takiemu Maluszkowi, co się z nim aktualnie dzieje oraz jak ma sobie poradzić z tym, co przeżywa w danej chwili. Nie bójmy się otwarcie rozmawiać z Dzieciaczkami na ten temat. Musimy przygotować je na to, że w życiu będą doświadczać różnych emocji oraz uczuć i nie zawsze będą to, te przyjemne i miłe stany ale pojawią się też trudne, nowe i nieznane dotąd przeżycia i należy przede wszystkim towarzyszyć mu w tym czasie, wesprzeć go oraz pomóc mu je poznać i zrozumieć. Skoncentrowanie się na emocjach i uczuciach dziecka sprawia, że dziecko czuje się kochane, szanowane, akceptowane i rozumiane. To wszystko jeszcze bardziej umacnia poczucie bliskości i więzi pomiędzy dzieckiem a dorosłym/rodzicem :)

  Bardzo ważna jest dla mnie praca w rodzinnej atmosferze, opartej przede wszystkim na wzajemnym szacunku(!) zaufaniu(!), zrozumieniu, życzliwości(!), szczerości(!), dialogu i wspólnej wizji rozwoju Maluszka. Niezwykle istotne dla mnie jest również to, aby nasze obustronne oczekiwania oraz cele, które chcemy osiągnąć były tożsame i żebyśmy byli zgodni, co do tego w jakim kierunku chcielibyśmy dalej podążać, aby nasza współpraca rozwijała się właściwie, efektywnie i owocnie :)

  Oczywiście niezwykle szanuję i respektuję wszystkie zasady panujące w rodzinnym domu Maluszka. Jestem również bardzo tolerancyjna wobec poglądów, religii, tradycji czy też obyczajów praktykowanych i wyznawanych przez daną rodzinę, a także otwarta na wszelkie sugestie, wskazówki oraz prośby rodziców, związane z Maleństwem i dotyczące naszej współpracy. Ja również w swoim życiu kieruję się swoją określoną hierarchią wartości oraz pewnymi postawami, które chciałabym aby także zostały uszanowane i zaakceptowane :D

  Niezmiernie cieszę się, kiedy z rodzicami, mamy możliwość uczenia się od siebie nawzajem, wymiany obustronnych doświadczeń oraz interesujących nas wiadomości. Wszelkie uzyskane od rodziców informacje, są dla mnie bardzo wartościowe i cenne, ponieważ, to oni najlepiej znają własne dziecko, a ich świadomość rodzicielska nierzadko znajduje się na bardzo wysokim poziomie :) Taka wzajemna wymiana kluczowych informacji, pozwala mi na nieustanne rozbudowywanie i pogłębianie swojej dotychczasowej wiedzy oraz umiejętności związanych właśnie z pracą z Dzieciaczkami :)

  To co pragnę i chciałabym ofiarować kolejnemu Maluszkowi, oprócz możliwości stworzenia mu jak najlepszych warunków do harmonijnego i wszechstronnego rozwoju, to przede wszystkim miłość, czułość, ciepło, bezwarunkowa akceptacja, stała obecność, zrozumienie, troska, uśmiech i mile spędzony czas. Chcę być dla dziecka nie tylko nianią i serdeczną ciocią ale także jego przyjaciółką, towarzyszką w tej fantastycznej przygodzie, którą będziemy razem przeżywać oraz przewodnikiem po codziennych trudach i zmaganiach z rzeczywistością. Chciałabym jak najlepiej zadbać o Maluszka, podążać za nim, dotrzymywać mu kroku, wspierać go i przeżywać razem z nim zarówno porażki i sukcesy jak i szczęśliwe chwile czy trudne momenty :)

  Staram się, aby ten czas, który dziecko ze mną spędza, był dla niego owocnym i pełnowartościowym czasem obfitującym w różnorodne aktywności dostosowane do jego aktualnych potrzeb, możliwości i wieku :D (kreatywne i rozwojowe zabawy w tym zabawy sensoryczne, zajęcia twórcze, długie spacery, wycieczki, odwiedzanie interesujących miejsc oraz atrakcji przeznaczonych i przyjaznych dzieciom, uczestnictwo w zajęciach organizowanych i dedykowanych specjalnie dla dzieci, zabawy na placu zabaw, eksplorowanie świata, wykonywanie rozmaitych prac plastycznych, działalność artystyczna w tym zajęcia ze śpiewem, rozbudzanie w dziecku ciekawości oraz chęci do poznawania nowych rzeczy i umiejętności, motywowanie dziecka do samodzielnego odkrywania i doświadczania oraz podejmowania różnorodnych aktywności, rozwijanie dziecięcej wyobraźni i wzbogacanie zasobu słownictwa poprzez czytanie książeczek, nauka wierszyków, układanie puzzli, klocków itp., wspomaganie rozwoju mowy poprzez zabawy dźwiękonaśladowcze i nieustanny kontakt werbalny z dzieckiem, kształtowanie u podopiecznych wrażliwości na piękno przyrody i otaczającego nas świata, zachęcanie dziecka do komunikowania się, wplatać treści edukacyjnych w zabawy i wiele, wiele innych :D).

  A teraz przyszedł czas na trochę informacji na mój temat :) Jaka jestem…? Hm… :) Tak naprawdę to bardzo nie lubię odpowiadać na takie pytania, ponieważ jest to raczej moja subiektywna ocena (aczkolwiek w referencjach, które otrzymałam od rodziców z którymi miałam przyjemność współpracować, widnieje i powiela się większość cech, które wymieniłam poniżej) :D ale gdybym miała opisać siebie w kilku zdaniach, to przedstawiłabym się właśnie jako osoba: o spokojnym i łagodnym usposobieniu, ciepła, o wysokiej kulturze osobistej, troskliwa, opiekuńcza, odpowiedzialna, godna zaufania, starająca się zawsze dotrzymywać danego słowa czy obietnicy, niezwykle empatyczna, uczuciowa i wrażliwa (co jest zarówno moją największą wadą jak i zaletą :)), punktualna (bardzo cenię sobie tę cechę u ludzi!!!), obowiązkowa, komunikatywna, sumienna, wesoła i uśmiechnięta. Oczywiście, jak każdy człowiek, oprócz pewnych pozytywnych cech, posiadam również i te negatywne (na przykład czasami podchodzę do niektórych kwestii zbyt emocjonalnie i poważanie) :D Doskonale wiemy, że nikt z nas, nie jest ani perfekcyjny ani doskonały ale każdemu powinno dać się szansę i traktować go z szacunkiem :D Absolutnie nie jestem nieomylna ani wszechwiedząca :) Jak wszystkim ludziom, także i mi zdarza się czasem czegoś nie wiedzieć, nie potrafić lub nie znać albo też popełniać różne błędy, ale kiedy trzeba, to potrafię się do nich przyznać, staram się również wyciągnąć z nich odpowiednie wnioski, uczyć się na nich i nie powielać ich już nigdy więcej.

  Bardzo kocham i akceptuje raczej większość zwierzątek żyjących na naszej planecie (może z wyjątkiem tych egzotycznych: węże boa, tarantule itp.) :D Sama jestem szczęśliwą posiadaczką 2óch cudownych czworonogów (pieska i suczki), które wprost uwielbiam, z którymi dużo się bawię, przebywam i z którymi dość często wychodzę na długie spacery :D Są to moim najwspanialsi przyjaciele, którzy nierzadko posiadają więcej empatii i zrozumienia niż niektórzy ludzie :)

  W wolnych chwilach słucham muzyki latynoamerykańskiej, która pozwala mi się zrelaksować i odprężyć :D czytam interesujące i wciągające książki zwłaszcza te o tematyce kryminalnej czy psychologicznej (za arcydzieło z gatunku psychologii uważam książkę P. Zimbardo „Efekt Lucyfera” :D), czasami zdarza mi się również obejrzeć jakieś dobre kino, niezależnie od gatunku (może z wykluczeniem horrorów ;D). Kocham długie spacery (czasami trwające nawet po kilka godzin ;D), wycieczki krajoznawcze, przebywanie na łonie natury oraz jazdę na rowerze. Jak chyba większość kobiet, także i ja mam malutką słabość do ładnych torebek i kosmetyków (słabość kontrolowana ;D).

  W kręgu moich zainteresowań znajdują się przede wszystkim zagadnienia związane z psychologią, logopedią, a także te dotyczące pracy z dziećmi wymagającymi specjalistycznych oddziaływań edukacyjno-terapeutycznych i szczególnej troski. Wkrótce planuję rozpocząć kilkuset godzinny kurs umożliwiający mi również pracę z dziećmi z niepełnosprawnością intelektualną oraz pracę z dziećmi z zaburzeniami ze spektrum autyzmu i zespołu Aspergera.
  Bardzo zależy mi na tym aby nieustannie się rozwijać, dokształcać, podnosić swoje kwalifikacje oraz poszerzać swoje wiadomości i umiejętności niezbędne w codziennych kontaktach z dziećmi. W sierpniu 2022r. odbyłam certyfikowany kurs pierwszej pomocy przedmedycznej u dzieci zorganizowany i przeprowadzony przez Ratownictwo Medyczne. Natomiast aktualnie jestem świeżo po ukończeniu dwóch certyfikowanych kursów uzupełniających i dokształcający (każdy z nich trwający po 30h, kończące się egzaminem). Pierwszy z nich związany był z rozbudowanymi treściami z zakresu psychologii małego dziecka, natomiast drugi dotyczył stosowania integracji sensorycznej jako metody pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym i szkolnym.
  Jestem także w trakcie realizacji 60 godzinnego szkolenia z pedagogiki Marii Montessori (edukacja i terapia) :D

  Niezmiernie się cieszę jeśli udało się Państwu dobrnąć do końca mojej wypowiedzi :D Na pewno nie było to łatwe zadanie :) Jeśli jednak spodobało się Państwu moje podejście do pracy z dziećmi i byliby Państwo zainteresowani uzyskaniem dodatkowych informacji to serdecznie zapraszam do kontaktu.

  Pozdrawiam gorąco,
  Klaudia :D

  Ostatnia referencja
  • Średnia ocena
  • Jakość opieki
  • Uczciwość
  • Odpowiedzialność
  • Kontakt z dziećmi

  Referencje potwierdzone przez Niania.pl dnia

  Pani Klaudia opiekowała się naszym synem Leo w okresie styczeń-lipiec 2022 roku. Zaczęła, kiedy chłopiec był bardzo młody - miał 4 miesiące. Zajmowała się nim w czasie, kiedy ja mama musiałam się zająć pracą, pomimo tego jaki synek był mały.

  Od samego początku okazałą się być osobą bardzo profesjonalną, przyjacielską, ciepłą i uczciwą. Jest niezwykle punktualna, co w dzisiejszym świecie jest już rzadkością. Jej uśmiech, który nie schodził nigdy z jej twarzy roztapiał serduszko maluszka oraz nasze.

  Pomimo, że nie miała doświadczenia z tzw. przyjazną pielęgnacją niemowlaka, na której nam bardzo zależało, szybko i chętnie się jej nauczyła. Jej wiedza pedagogiczna pozwoliła im miło i wartościowo spędzać czas. Zależało nam na opiekunce, która będzie wspomagać rozwój fizyczny, psychiczny oraz emocjonalny dziecka, a nie tylko pilnować żeby nie stała mu się krzywda i nie zawiedliśmy się.

  Była bardzo kreatywna w wymyślanych dla synka zajęciach, co nie dla każdego może być takie oczywiste przy takim maluszku. Całymi dniami śpiewała mu piosenki, opowiadała bajki (sama także przynosiła nowe), bawiła się pluszakami, wspierała i tuliła kiedy szły pierwsze ząbki czy bolał brzuszek i tego potrzebował. Dodatkowo kiedy miała chwilę (na przykład kiedy dziecko było karmione piersią - ja pracowałam z domu), pomagała zająć się naszymi dwoma bardzo wymagającymi uwagi czworonogami i była dla nich także bardzo ciepła i opiekuńcza. Została w pełni zaakceptowana i polubiona przez wszystkich dwunożnych oraz czworonożnych członków naszej rodziny, a także babcię Leo.

  Od pierwszego spotkania Pani Klaudia spełniała wszystkie nasze oczekiwania i bardzo żałujemy, że nie możemy kontynuować naszej współpracy w dalszym okresie. Dom który ją przyjmie do siebie zdobędzie cudownego członka rodziny.

  Katarzyna T.
  Szczegóły o mnie
  • Możliwa opieka w domu niani
  • Możliwa opieka w domu rodzica
  • Możliwa praca z zamieszkaniem
  • Doświadczenie w pracy z bliźniakami
  • Doświadczenie w pracy z dziećmi niepełnosprawnymi
  • Niepaląca/y
  • Obecność zwierząt
  • Prawo jazdy
  • Możliwe zajęcia on-line
  Języki, którymi się posługuję
  • Polski / Ojczysty
  • Angielski / Podstawowy
  Pracowałam z dziećmi w wieku
  • Poniżej 1 roku życia
  • 1 - 3 lat
  • 3 - 6 lat
  • 6 - 12 lat
  • Powyżej 12 lat
  Aktywności z dzieckiem, których się podejmę
  • Spacery
  • Kreatywność
  • Muzyka
  • Sporty
  Dodatkowe obowiązki, których się podejmę
  • Porządki
  • Sprzątanie
  • Zakupy
  • Pranie
  • Gotowanie
  Wykształcenie
  • Wyższe
  • Akademia Ignatianum
  • Kierunek: Pedagogika - studia licencjackie i magisterskie
  Inne umiejętności

  Ukończyłam z wynikiem pozytywnym kurs wychowawców kolonijnych - opiekunów wypoczynku dzieci i młodzieży. Odbyłam także kilka dodatkowych szkoleń w tym certyfikowane kursy z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej, psychologii małego dziecka oraz integracji sensorycznej. Posiadam zdolności artystyczne, które bardzo chętnie wykorzystuję w pracy z dzieciaczkami ;)

  Burda Media Home sp. z o.o. i nasi dostawcy wykorzystujemy pliki cookies oraz podobne technologie w celu dopasowania serwisu do preferencji użytkownika, ułatwienia korzystania z serwisu, w celu marketingowym, w tym personalizacji reklam oraz w celach statystycznych i analitycznych. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki stanowi zgodę na zapisanie plików cookie w pamięci urządzenia, wykorzystanie danych zebranych przy ich pomocy ww. celach i udostępnienie tych danych naszym dostawcom reklamowym. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.