- Kobieta, 38 lat
- Pełny etat, Część etatu, Dorywczo, Jednorazowo
- Doświadczenie: powyżej 5 lat
- Wrocław, Jagodno
Z wykształcenia jestem filologiem czeskim oraz pedagogiem. Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy dziećmi w charakterze niani oraz w żłobku. Miałam okazję pracować również z dziećmi niepełnosprawnymi. Odbywałam wolontariat w przedszkolu integracyjnym Promyk Słońca. Posiadam referencje z tej placówki.
- Wyższe
- Uniwersytet Wrocławski
- Kierunek: Filologia czeska
Bardzo dobra znajomość języków angielskiego i czeskiego. Ukończony kurs pierwszej pomocy niemowlętom i kurs na wychowawcę kolonijnego. Pracowałam jako opiekunka na obozie młodzieżowym.
-
Średnia ocena
-
Jakość opieki
-
Uczciwość
-
Odpowiedzialność
-
Kontakt z dziećmi
Kaja opiekuje się dorywczo moja 5-letnią córeczką od prawie roku. Mogłam zawsze na nią liczyć, gdyż jest bardzo dyspozycyjna i chętna do pracy. Jest inteligentną, uśmiechniętą osobą, którą miło mieć koło siebie.
Córka nieraz dała jej się mocno we znaki ale Kaja potrafiła świetnie sobie poradzić z rozbrykaną 4-5 latką. Polecam serdecznie.