Jerzy B.
- Mężczyzna, 76 lat
- Część etatu, Dorywczo
- Doświadczenie: powyżej 5 lat
- Warszawa, Ursynów, Ursynów Północny
- Potwierdzony adres e-mail
Emerytowany nauczyciel licealny, 75 lat (ale sprawny fizycznie, mogę podbiec za dzieckiem, jeżdżę na rowerze), 17 lat doświadczenia jako opiekun, w tym ostatnie 12 lat w jednej rodzinie z kolejnymi dziećmi (ale stale w niewielkim wymiarze godzinowym), wiek podopiecznych od 2,5 roku. Referencje.
Mogę pokazać dziecku proste doświadczenia naukowe albo coś ciekawego przekazać z matematyki. Znam języki (wiele, jedne lepiej, inne gorzej) i lubię języki. Chętnie pójdę na spacer, do muzeum, na plac zabaw. Coś niecoś potrafię zaśpiewać. Nie mam zdolności plastycznych, niestety - z maluchami bawię się klockami, piłeczkami, balonikami.
Od maja do sierpnia dyspozycyjność prawie nieograniczona (miałem tylko klasę maturalną, lekcje się skończyły). Parę innych zajęć "miękkich" (w razie zaangażowania do opieki mogę je odwołać w 90% wypadków). Od września prawdopodobnie będę znów miał lekcje w szkole, ale w bardzo niewielkim wymiarze.
- Polski / Ojczysty
- Angielski / Zaawansowany
- Rosyjski / Zaawansowany
- Ukraiński / Średni
- Niemiecki / Podstawowy
- Francuski / Podstawowy