Dorota C.
- Kobieta, 35 lat
 - Pełny etat, Dorywczo
 - Doświadczenie: 2-5 lat
 - Bydgoszcz
 
- Poprawnie rozwiązany test z podstawowej wiedzy o zdrowiu, higienie i bezpieczeństwie dziecka.
 - Potwierdzony adres e-mail
 
            Ukończyłam studia pedagogiczne opieka i wychowanie z profilaktyka uzależnien, miałam okazję pracować z dziećmi autystycznymi i poznać różne metody rozwoju dzieci.
Przede wszystkim kocham dzieci
Mam syna i córkę  którzy chodza do szkoly w wieku  11lat i 8 lat. Mamy jeszcze córeczkę która ma 17 miesięcy . Jestem na urlopie wychowawczym dlatego chętnie zaopiekuje się u siebie w domu dzieckiem . Jestem osobą odpowiedzialną ,uczciwą i rzetelnie wywiązuję się ze swoich obowiązków.
Jagodka jest dzieckiem bardzo pogodnym , lubiąca dzieci , wręcz lgnie do innych dzieci i lubi się z nimi bawić . Stawiamy na jej rozwój , czytając jej dużo książeczek i proponując dużo zabaw sensorycznych . 
Posiadam referencje opiekowałam się dziewczynka od 20 miesiąca do 28 miesiąca. Później chłopcem, który miał 2 latka . Opiekowałam się nimi też razem ze starszą teraz córka kiedy też byłam na urlopie wychowawczym . 
Serdecznie zapraszamy razem z Jagódka . Zapraszam do kontaktu , do pytań w razie wątpliwości . Możemy się umówić na spotkanie żeby dzieci się poznały . Zapraszam serdecznie . 
Opieka u nas w domu .         
- Polski / Ojczysty
 
- Wyższe
 - KPSW-Kujawsko Pomorska Szkoła Wyższa
 - Kierunek: Pedagogika Opiekuńcza z profilaktyką uzależnień
 
j. niemiecki dobry w mowie i w piśmie j.angielski- podstawowy uwielbiam rysować , malować, tworzyć różne ciekawe rzeczy z niczego - jestem duszą artystyczną :)
Zabawy sensoryczne , kreatywne .