Dominika W.
- Kobieta, 23 lata
- Część etatu, Dorywczo
- Doświadczenie: 1-2 lata
- Poznań
Witam! Mam 23 lata i jestem studentką IV roku fizjoterapii na UM w Poznaniu. Aktualnie przygotowuję się, by w przyszłości móc prowadzić terapię dziecięcą.
Mam doświadczenie w opiece nad dziećmi w różnym wieku – od noworodków po około 10. rok życia. Na co dzień opiekowałam się 8-letnią dziewczynką z mózgowym porażeniem dziecięcym, a także dorywczo rodzeństwem (4 lata i roczek) oraz 5-letnim dzieckiem. Uczestniczę również w wolontariacie w pogotowiu rodzinnym, gdzie wspieram opiekę nad najmłodszymi dziećmi (od niemowląt po 2/3- latki) oraz prowadzę elementy rehabilitacji. Przez rok pracowałam w przedszkolu jako pomoc nauczyciela. Podczas studiów odbywam praktyki z terapii dzieci, głównie niemowląt i młodszych dzieci, ale również do około 12. roku życia. Mam także doświadczenie w pracy z dziećmi z niepełnosprawnościami - głównie z mózgowym porażeniem dziecięcym oraz dzieci poruszające się na wózku.
Podczas wspólnie spędzanego czasu stawiam na aktywność, kreatywność i dobrą zabawę. Chętnie zorganizuję spacery, zabawy na świeżym powietrzu, aktywności sensoryczne oraz ciekawe zajęcia w domu, dostosowane do wieku i zainteresowań dziecka. Mogę również wspomóc starsze dziecko - edukacyjne, młodsze - rozwojowo.
Jestem osobą spokojną, empatyczną i cierpliwą. Dbam o to, aby dziecko czuło się bezpiecznie, komfortowo i miało zapewnioną pełną uwagę. W okresie wakacyjnym jestem bardzo elastyczna pod względem godzin. W trakcie roku akademickiego dostosowuję grafik do zajęć na uczelni, jednak w większości przypadków również jestem dostępna – szczegóły chętnie ustalę indywidualnie.
Serdecznie zapraszam do kontaktu zarówno przez stronę, jak i prywatnie. Pozdrawiam!
- Angielski / Ojczysty
- Średnie
- Uniwersytet Medyczny w Poznaniu
- Kierunek: Fizjoterapia
Rehabilitacja i ogólno pojęta terapia ruchowa dzieci w różnym wieku.