Nr 1 w Polsce w opiece nad dziećmi

Zarejestruj się i...
Zarejestruj się i...
 • Dodawaj ogłoszenia
 • Poznaj stawki niań
 • Przeczytaj wszystkie referencje
Zarejestruj się
Jesteś opiekunką? Stwórz profil

Damian M.

(14 referencji)
W Niania.pl od
Ostatnia aktywność: 5 dni temu
Mężczyzna, 31 lat
 • Pełny etat, Część etatu, Dorywczo, Jednorazowo
 • Doświadczenie: powyżej 5 lat
  Wynagrodzenie:
  Wrocław

  • Mężczyzna, 31 lat
  • Pełny etat, Część etatu, Dorywczo, Jednorazowo
  • Doświadczenie: powyżej 5 lat
  • Wynagrodzenie:
  • Wrocław

  W Niania.pl od
  Ostatnia aktywność: 5 dni temu
  Zaufanie i bezpieczeństwo
  • 14 referencji potwierdzone przez Niania.pl, średnia ocena 5/5
  • Potwierdzona tożsamość
  • Potwierdzony telefon
  • Poprawnie rozwiązany test z podstawowej wiedzy o zdrowiu, higienie i bezpieczeństwie dziecka.
  • Potwierdzony adres e-mail
  Więcej o mnie

  #pan_niania#pan#niania#nianianagodziny
  #nianiadorywczo#nianiaawaryjnie

  #nianianaweekend#weekend#nianiananoc

  #noc#wrocław#wroclaw#nianianawesele

  #wesele#nianianaślub#ślub#slub

  Dzień Dobry :)

  Nazywam się Damian Maciejewski, mam 30 lat. Domyślam się, że to może wciąż jeszcze rzadko spotykane, by
  Nianią
  był mężczyzna, lecz myślę, że przy spotkaniu stwierdzą Państwo, że nie ma to większego znaczenia.

  Posiadam ponad 5-letnie doświadczenie jako opiekun dziecięcy poparte referencjami i w razie potrzeby chętnie je pokaże ;) , w internecie na moich profilach, stronach można z łatwością znaleźć również krótsze opinie.
  Moim znakiem rozpoznawczym jest na pewno uśmiech i poczucie humoru :) . Prace z dziećmi traktuje jak coś wyjątowego i nie jest to dla mnie tylko mój obowiązek ale i pasja :) . Uwielbiam, gdy dziecko którym się opiekuje, jest pełne radości i uśmiechu, gdyż wierzę, że moja praca ma głębszy sens :) , choć jednocześnie pragnę stwierdzić, że nie ma co przecież ukrywać i rzecz jasna, że dzieci są różne i nie zawsze jest kolorowo ;) co ja, jako rodzic i opiekun wiem, tak i wy rodzice przecież dobrze sami wiecie co drzemie w waszym kochanym łobuziaku ;) . Do każdego dziecka podchodzę indywidualnie, nie mam jednego sprawdzonego sposobu na każde dziecko, ponieważ takiego nie ma :) . Uważam, że każde dziecko jest wyjątkowe na swój sposób, a kwestią czasu jest tylko to, by to odkryć ;) .
  Mogę opiekować się starszymi, jak i tymi młodszymi dziećmi. Opiekowałem się już dziećmi w różnym wieku - od 1 dnia życia do wieku nastoletniego, jak i z różnymi problemami zdrowotnymi typu SMA, zespół aspergera, adhd czy innym spektrum autyzmu itp, a nawet miałem krótki epizod z dzieckiem z niepełnosprawnością.
  Bywały opieki nad czwórką dzieci w trzech różnych domach jednego dnia i bywały również opieki nad czwórką dzieci w jednym domu, kwestia logistycznego dopasowania do danej sytuacji ;)

  Ostatnie opieki to 2,5-letni Tymon, rodzeństwo 2-letni Filip i 4-letni Jeremi, 2,5- letni Atanazy, rodzeństwo 6-letnia Jagoda i 3,5-letni Tymon, 12-miesięczna Hania, czwórka rodzeństwa 11-letni Franek, 9-letni Józek, 7-letni Henio i 4-letnia Monika oraz 2-letni Olivier i 13-miesięczny Kubuś, już nie wspominając o wszystkich dzieciach z opiek dorywczych, weekendowych czy okolicznościowych, a tu między innymi ->

  15-miesięczny Bruno, 7-miesieczny Stasiu, 4-miesięczna Łucja, 3-letni Tadziu, 2-letnia Anastazja, rodzeństwo 2-letni Antoś oraz 4-letni Franek, 3-letni Kornel, 8-letni Tymon, rodzeństwo 3,5-letni Kubuś i 1,5 roczny Grzesiu, 2-letnia Emilka, 4-letnia Ulcia, 2,5-letni Mikołaj, 14-miesięczna Laura, 9-miesięczna Tosia, 4-miesięczny Franuś, 3-letni Kubuś, 2-letni Wiktorek, 2-letnia Jaśminka, rodzeństwo 5-letni Teoś i 2-letni Gucio, rodzeństwo 10-letni Szymek, 6-letni Borys i 2-letni Stasiu, rodzeństwo 6-letni Leon, 4-letni Tadzio i 4-letnia Marysia, 2-letni Szymuś, 5-miesięczny Kubuś, 4-letni Aleksander, 3-letni Antoś, 2-letni Oskarek, 2-letnia Zosia, 11-miesięczny Jasiu, 12-miesieczny Stasiu, rodzeństwo 5-letnia Kornelia i 3-letni Kajtuś, 2,5-letni Bruno, 3-letni Antoś, rodzeństwo 4,5-letni Krzyś, 2,5-letni Szymon i 5-miesięczna Iza, 5-letni Antoś, 11-miesięczny Oliwier, 5 - miesięczny Julek, 5-miesieczny Filip, 13-miesięczny Mikołaj, 13-miesięczny Olivier, 3-miesięczny Kewin, 16-miesięczny Ignaś, 3-letni Bartuś, 4-miesięczna Olga, 2,5-letnia Ula, 9-miesięczna Klara, 12-miesięczna Oliwia, 16-miesięczny Teoś, 12-miesięczna Alicja, 2-letni Kostek, 3-miesięczny Eryk, 4-letnia Oliwia, rodzeństwo 18-miesięczny Leon i 3-letnia Ola, 3-miesięczna Ola, 18 - miesięczna Pola, rodzeństwo 6-letni Ignacy i 10-miesięczna Benia, rodzeństwo 2-letni Tomek i 9-miesieczny Olek, 12 miesięczna Alicja, 6-miesięczny Maks, 13-miesięczny Oliwier, 20-miesięczny Mikołaj, 19-miesięczna Matylda, 14 miesięczna Alicja, 3-tygodniowa Urszulka, rodzeństwo 1,5 rocznych bliźniaków - Lila i Tadziu, oraz wiele wiele innych :)

  Warto wspomnieć, że ich rodzice znaleźli mnie właśnie przez ten portal ;). W między czasie tak jak powyżej wspomniałem, teraz jak i w przeszłości przyjmowałem również jednorazowe opieki,  jak i te dorywcze ( kilkurazowe ), weekendowe, nocne, okolicznościowe np. opieka na ślubie - weselu oraz nawiązywałem współpracę ze żłobkami i przedszkolami.

  Dzieci, którymi się opiekowałem były w różnym wieku, począwszy od niemowlaków, przez wiek przedszkolny, aż po wczesnoszkolny,a sam jestem Ojcem trzech chłopców, 6-letniego Mikołaja, 4-letniego Franciszka i 2-letniego Ignacego, którymi również zajmuję się na co dzień, a więc niemowlaki i te młodsze dzieci, nie są mi straszne. Zabawy w domu jak i na powietrzu nie robią problemu. Lubię biegać, grać, skakać przez co dziecko na pewno jeżeli będzie chciało, może być porządnie wybiegane ;) .

  Mogę być kimś w rodzaju ,,nauczyciela
  jak i za chwilę najlepszego ,,świrującego
  wujka, receptą jest znalezienie równowagi, pomiędzy odpowiedzialnością i nauką, a wejściem w dziecięcy świat pełen niesamowitych przygód i zabaw :) .

  Stosuję się do wszystkich wskazówek, zaleceń rodziców ( pracodawców ). Amatorsko gram na gitarze oraz śpiewam, przez co mogę w czasie opieki nad dzieckiem,wprowadzić czasami również elementy muzyczno - wokalne.

  Jestem mobilny, posiadam własny samochód ( w nim oczywiście bezpieczny i zgodny z europejskimi normami fotelik dla dziecka ), a więc nie sprawia również problemu odwiezienie czy przywiezienie dziecka ze szkoły, do szkoły, innych zajęć pozalekcyjnych jak i inne rodzaje pomocy ( szczegóły na priv ).

  Mogę być na rok,dwa, miesiąc, tydzień, dzień, a nawet godzinę jak zajdzie taka potrzeba ;). Sytuacje, w których zachodzi nagła potrzeba, zaopiekowania się dzieckiem są rożne. Jeśli aktualny grafik pozwala, kwestią pozostaje dogadanie szczegółów. Resztę informacji i odpowiedzi na pytania w razie potrzeby z przyjemnością udzielę po kontakcie telefonicznym : *********** - dlaczego ukryte? lub innych formach kontaktu typu messenger, whatsapp, sms czy moich social mediach :)

  ---------------------

  29 kwietnia 2019 r. wyemitowany został reportaż o meżczyznach - nianiach w Dzień Dobry TVN, a w reportażu znajdziecie Państwo moją osobę oraz relacje ze współpracy Mojej byłej pracodawczyni ;)

  Oto link do materiału :

  https:'(*******)'

  ---------------------

  7 lutego 2022 r. zostałem zaproszony na kanapę emitowanego
  na żywo
  programu
  Pytanie Na Śniadanie
  w temacie - Jakie są obowiązki i zarobki niani

  Oto link do materiału :

  https:'(*******)'

  ---------------------

  17 Stycznia 2021 r. miałem zaszczyt być gościem Radia Wrocław w programie pt. ,, Zebranie Rodziców

  Opowiedziałem nieco o sobie, dzieciach, pracy opiekuna dziecięcego jak i relacji rodzic-niania ;)

  Link do podcastu :

  https:'(*******)'

  ---------------------

  8 Sierpnia 2021 r opublikowany został wywiad, którego miałem przyjemność udzielić dla portalu '(*******)' - Pan niania walczy ze stereotypami.
  Początki nie były łatwe


  Link do wywiadu :

  https:'(*******)'

  UWAGA ! Rozszerzona wersja wywiadu dostępna w moich postach wyłącznie na moich social mediach ( Instagram, Facebook ) ->
  pan_niania
  !

  Począwszy od postu z reklamą tego właśnie wywiadu, aż do dziewięciu następnych postów ;)
  Serdecznie zapraszam zainteresowanych informacji o mojej osobie :)

  ---------------------

  Zapraszam również na Mój profil na Instagramie. Link do strony :

  https:'(*******)' tam znajdziecie Państwo wiecej moich zdjęć ;)

  ---------------------

  Mojej strony na Facebooku. Link do strony :

  https:'(*******)'

  ---------------------

  Mój kanał na Tik-Tok. Link do kanału :

  https:'(*******)'

  ----------------------

  Mój kanał na YouTube. Link do kanału :

  https:'(*******)'

  ---------------------

  Moje konto na Twitter. Link do strony :

  https:'(*******)'

  ---------------------

  Serdecznie pozdrawiam wszystkich rodziców ;)
  Damian Maciejewski
  @pan_niania

  Ostatnia referencja
  • Średnia ocena
  • Jakość opieki
  • Uczciwość
  • Odpowiedzialność
  • Kontakt z dziećmi

  Referencje potwierdzone przez Niania.pl dnia

  Pan Damian Maciejewski opiekował się naszym półtorarocznym synkiem przez ponad 2 tygodnie 4h/ dziennie. Miałam ogromne wątpliwości i strach bo była to pierwsza sytuacja kiedy byliśmy zmuszeni skorzystać z usług niani. Jednak decyzję podjęliśmy bardzo szybko. Najważniejsze było dla nas to by niania była wiarygodną osobą którą szybko obdarzymy zaufaniem (w końcu miała zajmować się naszym dzieckiem). Pan Damian ma własną działalność i prowadzi swoje profile w social mediach przez co był dla nas od samego początku wiarygodną osobą i to przekonało nas do tego by to właśnie z nim podjąć współpracę.
  Pan Damian to bardzo ciepła, wesoła, niezwykle taktowna, punktualna, odpowiedzialna osoba wyróżniająca się ogromną wyrozumiałością wobec różnych codziennych sytuacji życiowych. Jego opieka nad synkiem spełniała nasze oczekiwania w 100%. Zawsze stosował się do naszych wszelkich próśb i zaleceń konsultując z nami wszelkie wątpliwości. Chętnie przebywał z synkiem dużo czasu na świeżym powietrzu.
  Pan Damian to super niania, jest bardzo zaangażowany i oddany temu co robi. Zostawiając z nim nasze dziecko mogliśmy przejść do naszych codziennych obowiązków zawodowych wiedząc że nasze dziecko jest szczęśliwe, zaopiekowane i bezpieczne. Synek do dzisiaj gdy słyszy dzwonek do drzwi biegnie i cieszy się wołając „niania!!!” czy też bawi się udając, że dzwoni do niani. Dla nas rodziców jest to niezwykle ważne bo wiemy że dokonaliśmy dobrego wyboru i zapewniliśmy w tym czasie naszemu synkowi najlepszą opiekę! Wszystkim rodzicom poszukającym kogoś wyjątkowego dla swojego maluszka życzymy właśnie takiej niani!

  Kamila M.
  Szczegóły o mnie
  • Możliwa opieka w domu niani
  • Możliwa opieka w domu rodzica
  • Możliwa praca z zamieszkaniem
  • Doświadczenie w pracy z bliźniakami
  • Doświadczenie w pracy z dziećmi niepełnosprawnymi
  • Niepaląca/y
  • Obecność zwierząt
  • Prawo jazdy
  • Możliwe zajęcia on-line
  Języki, którymi się posługuję
  • Polski / Ojczysty
  Pracowałam z dziećmi w wieku
  • Poniżej 1 roku życia
  • 1 - 3 lat
  • 3 - 6 lat
  • 6 - 12 lat
  • Powyżej 12 lat
  Aktywności z dzieckiem, których się podejmę
  • Spacery
  • Kreatywność
  • Muzyka
  • Sporty
  Dodatkowe obowiązki, których się podejmę
  • Porządki
  • Sprzątanie
  • Zakupy
  • Pranie
  • Gotowanie
  Wykształcenie
  • Średnie
  • Liceum
  • Kierunek: Ogólnokształcące
  Dostępność / dni i godziny pracy
    PON WT ŚR CZW PT SO ND
  06-09
  09-12
  12-15
  15-18
  18-21
  21-24
  przez noc
  oznacza dostępność w danych dniach tygodnia i godzinach
  Inne umiejętności

  Amatorsko gram na gitarze oraz śpiewam.