Nr 1 w Polsce w opiece nad dziećmi

Zarejestruj się i...
Zarejestruj się i...
  • Odpowiadaj na ogłoszenia.
  • Stwórz profil z godzinami dostępności.
  • Kontaktuj się z rodzicami.

Praca dla niesamowitej niani Gdynia, Orłowo

Ogłoszenie dodane:

  • Ogłoszenie dodane:
  • Ostatnia aktywność: 1 godzina temu
  • Wynagrodzenie: do 40 zł za godzinę
  • Lokalizacja: Gdynia, Orłowo
  • Ogłoszenie ważne do: 25 września 2026
  • Ogłoszenie aktualne
Kilka słów o pracy

Niania potrzebna na wczoraj. Praca od zaraz :)

Wymiar: 3 dni w tygodni (wtorek i piętek 12:30 - 15:30 | środa 16:00-18:00)
Gdzie: Gdynia Orłowo (mieszkanie z ogrodem)
Uwaga: pracuje hybrydowo (blisko domu i w domu online)

Może to właśnie Ty masz nieco czasu, doświadczenie i ciepło, którym emanujesz?

Nasz 1,5 synek szuka cioci, która stanie się przyjaciółką rodziny i będzie odwiedzać nas w Orłowie 3 dni w tygodniu (w przyszłości planuję zwiększyć pracę online o jeden dzień lub godziny wybranych już dni, elastycznie do preferencji niani). Niestety nasza obecna niania musi się z nami pożegnać (i nie ukrywam że jest to dla mnie trudne, dlatego szukam kogoś kogo polubię i będę potrafiła zaufać).

Zapraszamy do współpracy nianię, która zajmie się moim synem, w trakcie kiedy pracuję. Jestem terapeutką dzieci i psychoterapeutką, więc pracuję i w pobliskiej szkole i w domu.

Indi jest wrażliwym chłopcem, który czasem jest nieco nieśmiałym, ale za to ciekawym świata. Lubi przytulanie i zabawy kontaktowe. Wchodzi w większość proponowanych mu zabaw. Jest bardzo kontaktowym chłopcem. Uwielbia spędzać czas w ogrodzie lub lesie oglądając rośliny i zwierzątka. Kocha grać w piłkę, czytać książki, skakać na trampolinie, bawić się autami i w kuchni błotnej. Ze względu, że tata Indiego dużo pracuje i wyjeżdża, Indi jest przyzwyczajony jest do całodobowej obecności mamy - mnie. Chcemy, aby zbudował więź też z inną osobą, kiedy jestem w pracy. Dlatego zależy nam na osobie, która zostanie z nami na dłużej , a my jako rodzice, będziemy mogli zbudować z nią relację. To dla nas ważne! Stawiamy na otwartość, uważności i zaufanie. Wychowujemy Indiego w podejściu bliskościowym, jednocześnie z jasnymi granicami (choć jest on mały, bliżej nam do nvc) i zależy nam na dbaniu o jego potrzeby i rozwój. Mimo że jeszcze nie mówi, jest bardzo komunikatywny, lecz wystarczy być uważnym. Bliżej nam, by niania była uważna, odpowiedzialna i ciepła, niż dużego doświadczenia (choć jest ono dla nas też ważne). Szukamy kogoś, kto potrafi odłożyć telefon i pobyć w obecności z maluchem. Zależy nam by Indi spędzał sporo czasu na dworzu i aby jego przyszła niania bawiła się z nim aktywnie (mamy ogród lub las przy domu).

Jeśli chcesz nas poznać, daj znać, z chęcią zaprosimy na herbatę, by zobaczyć czy nasze potrzeby i oczekiwania się zgrywają.
Ps. preferujemy osoby do 40 roku życia (ze względu na to, że zależy nam aby niania nie miała trudności z ruchem, zabawami i noszeniem dziecka na rękach w razie konieczności).

ua icon Автоматичний переклад українською

Szczegóły ogłoszenia
  • Opieka w domu rodzica
  • Od 1 września 2026, na czas nieokreślony
Oczekiwania wobec niani
  • Oczekiwane doświadczenie niani: brak
  • Preferowany wiek niani: od 20 do 40 lat
  • Osoba niepaląca
Preferencje językowe

Preferowany język ojczysty niani:

  • Polski

Oczekiwana znajomość języków niani:

  • Polski
  • Hiszpański
Dzieci do opieki
  • Liczba dzieci: 1
  • Dzieci są w wieku: 1 - 3 lat
Dla naszej rodziny ważne są
  • Spacery
  • Kreatywność
Harmonogram pracy / wymiar czasowy

Dorywczo

Początek: 1 września 2026, na czas nieokreślony

  PON WT ŚR CZW PT SO ND
06-09
09-12
12-15
15-18
18-21
21-24
przez noc
oznacza oczekiwaną dostępność w danych dniach tygodnia i godzinach