Poszukujemy opiekunki do dziecka (Urodził się 18.06.2025)
- Ogłoszenie dodane:
-
Ostatnia aktywność: 1 godzina temu
- Pełny etat Część etatu Dorywczo
- Wynagrodzenie: do 50 zł za godzinę
- Lokalizacja: Kraków
- Ogłoszenie ważne do: 5 sierpnia 2025
- Ogłoszenie zamieszczone przez: Yevhenii B.
-
Ogłoszenie otwarte dla obywateli Ukrainy
- Ogłoszenie aktualne
Jesteśmy parą z Ukrainy, mamy noworodka. Szukamy niani do pomocy — ewentualnie dwóch niań: jednej na dzień i drugiej nocnej, na kilka nocy w tygodniu.
Obecnie dziecko jest karmione piersią, a czasami w nocy dokarmiane mieszanką — ale nie z butelki, tylko za pomocą strzykawki i palca.
Dziecko nie ma żadnych chorób, alergii ani innych szczególnych potrzeb — poza tym, że jest jeszcze bardzo małe.
Mamy małego pieska, nie trzeba się nim zajmować. Podajemy tę informację na wypadek, gdybyś miała alergię na sierść.
Jesteśmy gotowi rozpocząć współpracę nawet od jutra.
Idealnie byłoby, gdybyś mogła także pomóc w drobnych obowiązkach domowych — nie oczekujemy generalnych porządków, ale przyda się pomoc w rozpakowaniu rzeczy, zrobieniu prania, rozwieszeniu ubrań itp. Godziny pracy są do ustalenia — jesteśmy elastyczni i możemy się dostosować do różnych grafików.
Pracujemy z domu, więc zawsze ktoś będzie obecny — żona albo żona z mężem.
Zależy nam na tym, żebyś miała duże doświadczenie w pracy z noworodkami — żebyś wiedziała, jak je uspokajać, potrafiła nosić dziecko w chuście lub umiała zawiązać chustę na tacie.
Niedawno przeprowadziliśmy się do Polski i jeszcze nie mówimy po polsku, ale korzystamy z tłumacza. Mówimy też po angielsku.
Автоматичний переклад українською
Oczekiwana znajomość języków niani:
- Angielski
- Liczba dzieci: 1
- Dzieci są w wieku: Poniżej 1 roku życia
Pełny etat, Część etatu, Dorywczo
Początek: 7 lipca 2025, na czas nieokreślony