Nr 1 w Polsce w opiece nad dziećmi

Zarejestruj się i...
Zarejestruj się i...
  • Odpowiadaj na ogłoszenia.
  • Stwórz profil z godzinami dostępności.
  • Kontaktuj się z rodzicami.

Poszukiwana niania od września, Marymont-Kaskada

Ogłoszenie dodane:

  • Ogłoszenie dodane:
  • Ostatnia aktywność: 14 godzin temu
  • Wynagrodzenie: do 35 zł za godzinę
  • Lokalizacja: Warszawa, Bielany, Marymont-Kaskada
  • Ogłoszenie ważne do: 29 sierpnia 2025
  • Ogłoszenie zamieszczone przez: Kasia G.
  • Ogłoszenie aktualne
Kilka słów o pracy

Dzień dobry,
Poszukujemy niezwodnej Niani dla naszej 4 letniej córki. Do obowiązków Niani należało będzie zapewnienie bezpiecznego i radosnego popołudnia, po powrocie z przedszkola do czasu odbioru przez rodziców:
• odebranie dziecka z przedszkola,
• powrót (piechotą przez park) do domu,
• pomoc w czynnościach higienicznych, korzystaniu z toalety,
• podanie posiłku,
• zabawy w domu lub na zewnątrz.
Od Niani oczekujemy również dbania o porządek w otoczeniu dziecka w czasie sprawowanej opieki, np. wsadzenie naczyń po jedzeniu dziecka do zmywarki, zebranie zabawek, odkurzenie jeśli coś się rozsypie.
Praca od poniedziałku do piątku z wyłączeniem świąt, w godzinach 14.30 – 17.30.
Dziecko przez ostatnie 3 lata pozostawało pod opieką Niani, która stała się członkiem naszej rodziny i ukochaną ciocią. Niestety życie idzie do przodu, córka poszła do przedszkola i nie możemy już zapewnić pracy w pełnym wymiarze czasu. Poszukujemy osoby doświadczonej w opiece nad maluchami, która spróbuje wypełnić lukę po obecnej cioci.
Nasza córka jest pełną energii, uwielbiającą zabawę, czułą i wrażliwą osobą. W zabawie chce żeby za nią podążać – jest kreatywna. Najbardziej lubi zabawę w szpitalik i opiekowanie się zabawkami. Uwielbia jak się jej czyta. Jest sprawna fizycznie. Początkowo może wydawać się nieśmiała, ale po nawiązaniu relacji jest bardzo otwarta. Jest w pełni komunikatywna. Nie ma alergii ani problemów zdrowotnych. W domu ma swój pokój.
W naszym domu nie ma zwierząt futerkowych, ani ptaków ozdobnych, natomiast jest jeszcze jedno dziecko – 16 letni syn, niewymagający opieki :) Często jedno z rodziców pracuje w domu, w osobnym pomieszczeniu za zamkniętymi drzwiami.
Mile widziana gotowość do sporadycznego zastania dłużej, wynagrodzenie na podstawie stawki godzinowej.
Praca od września, na niezmienionych zasadach przynajmniej na rok.
W kwestii wynagrodzenia jesteśmy otwarci na propozycję.

ua icon Автоматичний переклад українською

Szczegóły ogłoszenia
  • Opieka w domu rodzica
  • Od 1 września 2025 do
Oczekiwania wobec niani
  • Oczekiwane doświadczenie niani: 2-5 lat
  • Preferowany wiek niani: dowolny wiek
  • Osoba niepaląca
Preferencje językowe

Preferowany język ojczysty niani:

  • Polski

Oczekiwana znajomość języków niani:

  • Polski
Dzieci do opieki
  • Liczba dzieci: 1
  • Dzieci są w wieku: 3 - 6 lat