Nr 1 w Polsce w opiece nad dziećmi

Zarejestruj się i...
  • Odpowiadaj na ogłoszenia.
  • Stwórz profil z godzinami dostępności.
  • Kontaktuj się z rodzicami.

Dam pracę niani

Ogłoszenie dodane:
Ostatnia aktywność: 1 godzina temu

  • Ogłoszenie dodane:
  • Ostatnia aktywność: 1 godzina temu
  • Wynagrodzenie: do 35 zł za godzinę
  • Lokalizacja: Poznań, Grunwald
  • Ogłoszenie ważne do: 31 października 2024
  • Ogłoszenie zamieszczone przez: Nastassia M.
  • uk like Ogłoszenie otwarte dla obywateli Ukrainy
  • Ogłoszenie aktualne
Kilka słów o pracy

Good day, dear nannies!

We are a family from Belarus, we understand Polish, but speak it poorly (we communicate better in English). I am looking for a nanny for my daughter, who is 11 months old. The workload per week is about 20 hours (80 hours per month). The work is supposed to be at our home in the children's playroom. I suggest signing a contract (no notice period in case of ending the contract). I am waiting for contacts of families with whom we have worked before (but if you have no experience, I am also open).

The responsibilities include:
1. Supervision of safety (the most important);
2. Organization and implementation of educational games and activities in accordance with age (I expect the nanny to look for these games herself and make them herself, I am ready to buy all the necessary materials and toys for this);
3. Organization of food for the baby (I will show how and what to cook, give all the products; feed in the feeding table, wash the high chair after eating, children's dishes, dishes in which the food was cooked, wash the baby's cheeks);
4. Cleaning the children's playroom (wipe the children's rug - 2 times a week, turn on the vacuum cleaner - 2 times a week, collect toys every day before leaving (I will show you what and where).
5. Important that I am not looking for someone to walk outside with a stroller - this is not negotiable.

I am looking for a person from whom you can expect fewer force majeure situations, since I sometimes plan my working hours 3 months in advance and if you have any relatives or friends who need urgent care without warning a month in advance, then please let me know, we will think about whether it is possible to find some replacement for me for such periods (perhaps you yourself could offer some contacts) or somehow else to solve it. About the rate: I suggest discussing this separately, since the rate may depend on the terms of the contract: whether you want paid leave or not, how we agree on each other's illnesses, how we treat travel costs. In general, I can offer a range of 25-35 zlotys (but 35zl - I probably expect also help with household chores).

It is best to write to me by email or WhatsApp (I will ask you to fill out the questionnaire that I made for nannies, so that it would be easier for me to understand and remember everyone, since many people write - I am carefully looking for a long-term job).

Good evening, Nasta (Grunwald Południe).
(anastasia.mikhailava@'(*******)')
Dzień dobry, Szanowna Pani!

Jesteśmy rodziną z Białorusi, rozumiemy język polski, jednak mamy trudności z jego mówieniem (lepiej komunikujemy się po angielsku). Poszukuję niani dla mojej córki, która ma 11 miesięcy. Przewiduję około 20 godzin pracy tygodniowo (80 godzin miesięcznie). Praca miałaby odbywać się u nas w domu, w pokoju zabaw dla dzieci. Proponuję zawarcie umowy (brak okresu wypowiedzenia w przypadku rozwiązania umowy). Oczekuję kontaktu od rodzin, z którymi już wcześniej współpracowałam (ale jeśli nie ma Pani doświadczenia, również jestem otwarta na współpracę).

Do obowiązków, które bym powierzyła, należą:

Monitorowanie bezpieczeństwa (najważniejsze);
Organizowanie i prowadzenie zabaw oraz zajęć edukacyjnych dostosowanych do wieku dziecka (oczekuję, że niania sama znajdzie te zabawy i sama je przeprowadzi, jestem gotowa zakupić wszelkie niezbędne materiały i zabawki);
Przygotowywanie posiłków dla dziecka (gotowanie - pokażę Pani, jak i co, zapewnię wszystkie potrzebne składniki; karmienie przy stole do karmienia, mycie krzesełka, naczyń dziecka oraz naczyń, w których jedzenie było przygotowywane, mycie policzków dziecka);
Utrzymanie porządku w pokoju zabaw (wycieranie dywanika dziecięcego – 2 razy w tygodniu, odkurzanie – 2 razy w tygodniu, codzienne sprzątanie zabawek przed wyjściem – pokażę, co i gdzie).
Poszukuję osoby, na którą mogę liczyć i z którą nie będę miała problemów z nagłymi sytuacjami losowymi, ponieważ czasami planuję godziny pracy z 3-miesięcznym wyprzedzeniem. Jeśli w Pani rodzinie lub wśród znajomych ktoś pilnie potrzebuje opieki bez miesięcznego okresu wypowiedzenia, proszę o informację, abyśmy mogły zastanowić się nad znalezieniem zastępstwa (może zna Pani kogoś, kogo mogłaby Pani polecić) lub wspólnie znaleźć rozwiązanie.
Ważne, że nie szukam osoby, która będzie spacerować z wózkiem – nie podlega to negocjacjom.

Jeśli chodzi o stawkę, proponuję omówić ją osobno, ponieważ może ona zależeć od warunków umowy: tego, czy Pani oczekuje płatnego urlopu, jak ustalimy wzajemne zasady dotyczące chorób oraz kosztów podróży. Generalnie proponuję widełki w wysokości 25-35 zł za godzinę.

Proszę o kontakt przez e-mail lub WhatsApp (poproszę również o wypełnienie ankiety, którą przygotowałam dla potencjalnych niań, aby łatwiej mi było zapamiętać i zrozumieć wszystkie zgłoszenia – jestem osobą skrupulatną). Poszukuję osoby zainteresowanej dłuższą współpracą.

Z poważaniem, Nasta (Grunwald Południe)

ua icon Автоматичний переклад українською

Szczegóły ogłoszenia
  • Opieka w domu rodzica
  • Od 7 października 2024, na czas nieokreślony
Oczekiwania wobec niani
  • Oczekiwane doświadczenie niani: brak
  • Preferowany wiek niani: dowolny wiek
  • Osoba niepaląca
  • Osoba ze zdjęciem
Preferencje językowe

Preferowany język ojczysty niani:

  • Rosyjski

Oczekiwana znajomość języków niani:

  • Polski
  • Angielski
  • Ukraiński
Dzieci do opieki
  • Liczba dzieci: 1
  • Dzieci są w wieku: 1 - 3 lat
Dodatkowe obowiązki
  • Porządki
  • Sprzątanie
  • Gotowanie
Dla naszej rodziny ważne są
  • Kreatywność
  • Muzyka
  • Sporty
Harmonogram pracy / wymiar czasowy

Pełny etat, Część etatu, Jednorazowo

Początek: 7 października 2024, na czas nieokreślony

  PON WT ŚR CZW PT SO ND
06-09
09-12
12-15
15-18
18-21
21-24
przez noc
oznacza oczekiwaną dostępność w danych dniach tygodnia i godzinach