Ciepła i kreatywna niania poszukiwana :)
- Ogłoszenie dodane:
-
Ostatnia aktywność: 3 godziny temu
- Część etatu
- Wynagrodzenie: do 50 zł za godzinę
- Lokalizacja: Warszawa, Mokotów
- Ogłoszenie ważne do: 11 lutego 2026
- Ogłoszenie zamieszczone przez: Dorota .
- Ogłoszenie aktualne
O NAS :)
Jesteśmy rodziną z dwójką maluszków: 4,5 roczna Lilianka i 1 roczny synek. Poszukujemy wsparcia niania w zasadzie odrobinę dla maluszka i w większym wymiarze dla córki.
W godzinach przedpołudniowych potrzebujemy pomocy przy spędzeniu ok 2 godzin z synkiem a ok 14:00-17:00 byłby to czas z córka (po jej przedszkolu)
Zarówno Lilcia jak i synek za spokojnymi i pogodnymi dziećmi otwartymi na świat :)
Lilianka potrafi już czytać i pisać, jest bardzo ciekawa świata, uwielbia dowiadywać się nowych rzeczy, czytać ciekawe książki, odgrywać role i scenki (lubi tworzyć różne rzeczywistości i odgrywać role) oraz oczywiste wszelkie artystyczne aktywności, a także taniec.
Mamy bliskosciowe podejście do wychowywania dzieci :)
JAKIEJ NIANI POSZUKUJEMY?
Poszukujemy niani która:
- jest spokojna, entuzjastyczna i ciepła
- Ma dużą uwaznosc na dzieci i w trakcie pracy jest na nich w pełni skoncentrowana (bez korzystania z telefonu)
- Zna etapy rozwojowe u dzieci i rozumie ich emocjonalne potrzeby.
- Ma wiele pomysłów na zabawy, jest kreatywna
- Potrafi przeplatać aktywności wyciszające/kreatywne z ciekawymi ruchowymi, dynamicznymi
- Jest w stanie proponować aktywności, które poprzez zabawę edukują (szczególnie chodzi o Lilcie)
- Jest punktualna i słowna.
✅ Dodatkowymi atutami będzie:
- znajomość angielskiego
- OPCJONALNIE: Otwartość na pomoc w drobnych pracach domowych w momencie drzemki dziecka (np złożenie prania czy pozmywanie/ posprzątanie w kuchni) ewentualnie ugotowanie obiadu. Ale nie jest to niezbędne:) KWESTIE TECHNICZNE:
Mieszkamy na Mokotowie niedaleko metra Wierzbno do kwietnia a później bliżej Łazienek Krolewskich (przeprowadzamy się)
Pomoc byłaby potrzeba mniej więcej od 10:00-17:00 (lub 11:00-17:00) ❗️Ważne jest dla nas posiadanie referencji.
W trakcie opieki większość czasu jesteśmy z mężem w domu (lub którejś z nas jest). Ten system się u nas sprawdzał. Staramy się o dobrą atmosferę, aby każdy czuł się swobodnie :) cztery razy w tygodniu
Автоматичний переклад українською
Oczekiwana znajomość języków niani:
- Polski
- Liczba dzieci: 2
- Dzieci są w wieku: Poniżej 1 roku życia, 3 - 6 lat
Część etatu
Początek: 13 stycznia 2026, na czas nieokreślony
| PON | WT | ŚR | CZW | PT | SO | ND | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06-09 | |||||||
| 09-12 | |||||||
| 12-15 | |||||||
| 15-18 | |||||||
| 18-21 | |||||||
| 21-24 | |||||||
| przez noc |
| oznacza oczekiwaną dostępność w danych dniach tygodnia i godzinach | ||||||