Zuzanna T.
- Kobieta, 21 lat
- Pełny etat, Część etatu, Dorywczo
- Doświadczenie: brak
- Stargard
- Potwierdzony adres e-mail
Jestem studentką pielęgniarstwa i szukam pracy jako niania – chętnie podejmę się opieki dorywczej lub na część etatu, ale jestem również otwarta na pełny wymiar godzin.
Jestem osobą odpowiedzialną, cierpliwą i otwartą na nowe wyzwania. Z przyjemnością zaopiekuję się dzieckiem, ale również pomogę w odrabianiu lekcji, tłumaczeniu podstaw szkolnych i wspieraniu w nauce w przyjazny, spokojny sposób. Sama jestem jeszcze studentką, więc dobrze rozumiem, jak ważne jest indywidualne podejście i pozytywne nastawienie do nauki.
Studiując pielęgniarstwo, zdobyłam też podstawową wiedzę z zakresu zdrowia i pierwszej pomocy, co może być dodatkowym atutem podczas opieki nad dzieckiem. Zależy mi na tym, aby stworzyć bezpieczną, ciepłą i wspierającą atmosferę.
Chętnie odpowiem na wszystkie pytania – zapraszam do kontaktu!
- Polski / Ojczysty
- Średnie
- II Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w Stargardzie
- Kierunek: Bezpieczeństwo Publiczne