Weronika G.
- Kobieta, 18 lat
- Dorywczo
- Doświadczenie: 1-2 lata
- Bydgoszcz
- Potwierdzony adres e-mail
Dzień dobry!
Mam na imię Weronika i od 2 lat zajmuję się dziećmi jako opiekunka. Praca z najmłodszymi to dla mnie coś więcej niż tylko obowiązek – to przyjemność i prawdziwa pasja.
Działam na terenie Bydgoszczy. Opiekuję się dziećmi w różnym wieku – mogę je odbierać z przedszkola lub szkoły, pomóc w odrabianiu lekcji, a także uczyć nowych rzeczy w formie zabawy i z uśmiechem. Zawsze dostosowuję się do potrzeb dziecka i rodziców, dbając o bezpieczeństwo, dobrą atmosferę i codzienne wsparcie.
Dodatkowo pracuję jako animatorka, więc potrafię organizować ciekawe, kreatywne i rozwijające zabawy również w domowych warunkach. Jestem osobą odpowiedzialną, ciepłą i pełną pozytywnej energii.
Posiadam zaświadczenie o niekaralności i jestem otwarta na stałą lub dorywczą współpracę. Zadbam o to, by Twoje dziecko czuło się przy mnie bezpiecznie i radośnie.
- Polski / Ojczysty
- Angielski / Podstawowy
- Średnie
Ukończone szkolenie animatorskie, które pozwala mi organizować ciekawe i kreatywne zabawy dla dzieci.
• Gram na gitarze, co często wykorzystuję podczas zabaw muzycznych i śpiewania z dziećmi.
• Jestem pływaczką i interesuję się różnymi sportami, dzięki czemu chętnie zachęcam dzieci do aktywności fizycznej.