Róża K.
- Kobieta, 35 lat
- Część etatu, Dorywczo
- Doświadczenie: powyżej 5 lat
- Wałbrzych
Jestem osobą otwartą i przyjazną. Mam doświadczenie co do opieki nad dziećmi gdyż mam dużo młodsze siostry bliźniaczki. Bardzo często opiekowałam się dziećmi sąsiadów lub kogoś z rodziny. Odpowiadają mi dzieci w każdym wieku. Jestem osobą kreatywną i mogę zapewnić że wasze dziecko nie będzie się ze mną nudzić;)
W lipcu 2007 roku w okresie wakacyjnym między 3 klasą gimnazjum a 1 liceum zajmowałam się trzyletnim Kajetanem i dwuletnim Michałem. Natomiast od marca 2012 roku do kwietnia 2013 roku zajmowałam się Antkiem od roku do dwóch lat i Tolą od drugiego do ósmego miesiąca życia. Prace te mogę udowodnic referencjami wystawionymi przez rodziców dzieci. Często opiekowałam się maluszkami w okresie wakacyjnym, była to zazwyczaj praca dorywcza.
Aktualnie jestem studentką pedagogiki. Moje plany na przyszłość to praca z dziećmi :)
- Średnie
- Zespół Szkół im. Marii Skłodowskiej Curie
- Kierunek: muzyczno-aktorski
Potrafię gotować i utrzymać porządek. Przygotowywałam dzieci klas 1-3 w szkole podstawowej do udziału w spektaklach teatralnych. Gry i zabawy edukacyjne to moja specjalność ;)