Paulina L.
- Kobieta, 26 lat
- Pełny etat
- Doświadczenie: powyżej 5 lat
- Wrocław
- Potwierdzony adres e-mail
Mam imię Paulina i szukam pracy jako niania. Jestem absolwentką psychologii i posiadam kilkuletnie doświadczenie w opiece nad dziećmi od 8 miesiąca życia. Pierwsze doświadczenie z dziećmi zbierałam już w domu opiekując się swoimi siostrzeńcami i bratankami, następnie opiekowałam się dwoma chłopcami w okresie wakacji, byłam wolontariuszką w przedszkolu, a po ukończeniu szkoły średniej wyjechałam na 2 miesiące jako au pair. Wraz z rozpoczęciem studiów praca jako niania stała się moim głównym źródłem utrzymania. Tylko w tym czasie opiekowałam się m.in:
-3-letnim Tymonem
- 1.5-letnim Leosiem
-8-miesięczną Sofie
-8-miesięczną Zoją
-3-letnim Mikołajem i okazjonalnie jego 6-letnim bratem
-3-letnią Jagodą i rocznym Leonardem
oraz kilkorgiem dzieci okajonalnie bądź przez krótki okres czasu. W sumie zajmowałam się już 13-giem dzieci.
W swojej pracy dbam przede wszystkim o komfort dziecka. Zachęcam i pozwalam uczestniczyć dziecku we wszystkich, bezpiecznych dla niego czynnościach co jest zgodne z metodą Montessori. Wszystkie emocje traktuję z szacunkiem i staram się pomóc dziecku w ich zrozumieniu i poradzeniu sobie z nimi. Staram sie dużo czytać i śpiewać dzieciom. Nie starszne są mi zabawy, w których można się pobrudzić, wszelkie masy sensoryczne, farby czy plastelina. Czas na świeżym powietrzu to punkt obowiązkowy każdego dnia. Chętnie wyszukam i zabiorę dziecko na zajęcia w teatrze, muzeum itp.
Szukam pracy na minimum pół etatu, nalepiej z umową aktywizującą dla niań, ale rozważę też inne opcje. Mogę zacząć od zaraz. Super gdyby praca była w okolicy gaju, jagodna, ale wezmę pod uwagę każde miejsce, w które swobodnie mogę dotrzeć komunikacją miejską lub rowerem.
Moja stawka to 40zł/h przy jednym dziecku. Przy umowię jestem otwarta na negocjacje w tej kwestii.
- Polski / Ojczysty
- Wyższe