Oliwia J.
- Kobieta, 19 lat
- Pełny etat, Część etatu, Dorywczo, Jednorazowo
- Doświadczenie: poniżej 1 roku
- Toruń
- Potwierdzony adres e-mail
Mam 19 lat (w styczniu skończę 20). Ukończyłam szkołę średnią o profilu humanistyczno-pedagogicznym, w ramach której miałam zajęcia z pedagogiki. Odbywałam wolontariat w przedszkolu oraz w domu seniora, a także ukończyłam szkolenie z zakresu wolontariatu.
Za rok planuję rozpocząć studia pedagogiczne, ponieważ chcę wiązać swoją przyszłość z pracą z dziećmi. Mam młodszego brata, a dodatkowo opiekowałam się 7-latkiem – mam zdjęcia jako potwierdzenie, a na życzenie mogę zorganizować pisemne referencje.
Jestem osobą odpowiedzialną, cierpliwą i empatyczną. Potrafię zapewnić dziecku bezpieczeństwo, ale też kreatywnie zorganizować czas (zarówno zabawą, jak i pomocą w nauce), a w razie potrzeby mogę też przygotować posiłek czy pomóc w utrzymaniu porządku w domu.
- Polski / Ojczysty
- Średnie
- Kierunek: Humanistyczno-pedagogiczny