Bogumiła L.
- Kobieta, 63 lata
- Pełny etat, Część etatu, Dorywczo, Jednorazowo
- Doświadczenie: powyżej 5 lat
- Wrocław
- Potwierdzony telefon
- Poprawnie rozwiązany test z podstawowej wiedzy o zdrowiu, higienie i bezpieczeństwie dziecka.
- Potwierdzony adres e-mail
Doświadczona nauczycielka – uważna opieka, ruch i twórczy czas
Jestem nauczycielką z wieloletnim doświadczeniem pedagogicznym. Oferuję spokojną, odpowiedzialną opiekę nad dziećmi oraz wspieranie ich rozwoju poprzez ruch, zabawę i twórcze działania.
Pracuję w oparciu o uważność, relację i poczucie bezpieczeństwa dziecka. Dobrze radzę sobie w sytuacjach trudnych i emocjonalnych. Wspieram dzieci także w radzeniu sobie ze stresem i napięciem – poprzez ruch, oddech i spokojną, stabilną obecność dorosłego.
Z dziećmi:
dużo się ruszamy (zabawy ruchowe, elementy WF)
rysujemy, tworzymy, majsterkujemy
słuchamy muzyki, śpiewamy, bawimy się rytmem
uczymy się wyciszenia i koncentracji
(proste ćwiczenia oddechowe, elementy jogi dla dzieci) Mam wykształcenie pedagogiczne, doświadczenie szkolne oraz szkolenia z pracy z dziećmi i profilaktyki agresji. Jestem osobą cierpliwą, uważną i zaangażowaną. Wrocław
Stawka: 50 zł/h
Możliwa opieka dorywcza lub stała
- Polski / Ojczysty
- Angielski / Podstawowy
- Rosyjski / Podstawowy
- Wyższe
- Uniwersytet Opolski
- Kierunek: Pedagogiczny
Posiadam wielokierunkowe wykształcenie pedagogiczne oraz specjalistyczne doświadczenie zawodowe w pracy z dziećmi, w tym z dziećmi z niepełnosprawnościami oraz z różnymi mikrodeficytami.
Mam doświadczenie w pracy z dziećmi doświadczającymi stresu, napięcia i trudnych emocji. Wspieram dzieci w regulacji emocjonalnej, wyciszeniu i odzyskiwaniu poczucia bezpieczeństwa poprzez ruch, zabawę, ćwiczenia oddechowe, elementy uważności oraz spokojną, wspierającą relację.
Posiadam prawo jazdy oraz umiejętność pływania. Prowadzę zabawy ruchowe, plastyczne i taneczne, a także zajęcia z muzyką, śpiewem i prostymi instrumentami.
W przypadku dzieci w wieku szkolnym pomagam w odrabianiu zadań domowych i organizowaniu nauki w spokojny, wspierający sposób.
Najchętniej pracuję z dziećmi w wieku 7–10 lat, jednak mam doświadczenie także z młodszymi i starszymi dziećmi – zakres działań zawsze dostosowuję do wieku, możliwości i indywidualnych potrzeb dziecka.
W miarę potrzeby i po wcześniejszym uzgodnieniu z rodzicami mogę podjąć się również drobnych dodatkowych prac domowych związanych z opieką nad dzieckiem.
Moja dewiza to wychowanie i opieka poprzez różnorodne, zabawowe i aktywne formy pracy.
Pozdrawiam serdecznie,
Bogumiła