Magdalena M.
- Kobieta, 29 lat
- Pełny etat, Część etatu
- Doświadczenie: 2-5 lat
- Warszawa
- Potwierdzony adres e-mail
Witam!
Mam na imię Maddie (Magdalena) i pochodzę z północnej Polski, z okolic Morza Bałtyckiego. Nie palę, nie piję, nie imprezuję, zdrowo się odżywiam, nie sprawię Ci żadnych kłopotów :)
Jestem spokojną (na początku nieśmiałą), odpowiedzialną i otwartą osobą z pozytywnym podejściem do życia i dobrym poczuciem humoru. Staram się nie traktować życia zbyt poważnie i doceniać małe chwile. Lubię czytać, oglądać filmiki podróżnicze na YouTube, spędzać wieczory w kinie, a weekendy na świeżym powietrzu, zwiedzając miasto, jeżdżąc na rowerze, pływając lub grając w badmintona, różne restauracje, kawiarnie, muzea, galerie sztuki itp. Zawsze jestem otwarta na przygody i próbowanie nowych rzeczy. Uwielbiam też parki rozrywki, kolejki górskie i tego typu atrakcje.
Nie wiem, czy to ma dla Ciebie znaczenie, ale studiowałam filologię angielską, mówię płynnie po angielsku i próbuję nauczyć się hiszpańskiego. Jeśli szukasz kogoś z doświadczeniem – miałam staż w przedszkolu z dziećmi w wieku 2-5 lat, pomagałam również przy bliźniakach i przy nocnych zmianach z noworodkiem w pierwszym miesiącu po narodzinach. Podróżowałam przez 4 miesiące po Ameryce Południowej, pomagając wspaniałej rodzinie z Nowej Zelandii/Australii z ich 3,5-latką i 2-miesięcznym dzieckiem. Ostatnie dwa lata spędziłam z cudowną amerykańsko-polską rodziną, podróżując z nimi po całym świecie, tworząc niezapomniane wspomnienia i opiekując się ich uroczą córeczką (na początku 4-miesięczną, teraz 2,5-letnią), która jest dla mnie teraz jak córka❤️
Szukam kolejnej wspaniałej rodzinki o podobnym nastawieniu do świata, która powitałaby mnie z otwartymi ramionami i traktowała jak członka rodziny. Szukam tylko ofert z zamieszkaniem - najchętniej za granicą ale jestem także otwarta na oferty w całej Polsce. Jestem dostępna od listopada do maja, z wyjątkiem 1 tygodnia w grudniu i 1-2 tygodni w marcu. W mojej sytuacji idealnie wybrałabym oferty na 1-3 miesiące, ale na pewno rozważę pobyty do maja, jeśli jesteś elastyczni w podanym powyżej okresie :)
W każdym razie, jeśli mój profil Cię zainteresuje i uważasz, że mogę być dobrym kandydatem do Twojej rodziny, napisz do mnie, a chętnie zapoznam się z Twoją ofertą :)
- Polski / Ojczysty
- Angielski / Zaawansowany
- Wyższe
- Pomerania
- Kierunek: Filologia angielska
Mogę rozpocząć pracę od 17 listopada 2025
Dni i godziny pracy: do uzgodnienia