Klaudia A.
- Kobieta, 19 lat
- Część etatu, Dorywczo, Jednorazowo
- Doświadczenie: brak
- Łódź
Hej! Mam na imię Klaudia, mam 18 lat (już niedługo 19). Od zawsze uwielbiam spędzać czas z dziećmi i opiekować się nimi. Mimo że w profilu zaznaczyłam brak doświadczenia zawodowego, uważam, że posiadam doświadczenie zdobyte w praktyce – od wielu lat opiekuję się dziećmi w swojej rodzinie. Zawsze chętnie spędzałam z nimi czas, organizowałam zabawy, pomagałam w codziennych obowiązkach i dbałam o ich bezpieczeństwo.
Jestem osobą odpowiedzialną, cierpliwą, empatyczną i pełną pozytywnej energii. Potrafię nawiązać dobry kontakt z dziećmi i zależy mi na tym, aby czuły się przy mnie bezpiecznie i swobodnie. Do każdej rodziny podchodzę z zaangażowaniem i sercem. Chętnie pomogę w opiece, zabawie, spacerach czy prostych obowiązkach związanych z dzieckiem.
Jeśli szukają Państwo ciepłej, sumiennej i godnej zaufania opiekunki, będzie mi bardzo miło poznać Państwa i zaopiekować się Państwa pociechą. ❤️
- Polski / Ojczysty
- Średnie
- Dwudziesty trzecie liceum w Łodzi
- Kierunek: Biologiczna chemiczna