Ewa S.
- Kobieta, 53 lata
- Część etatu
- Doświadczenie: 1-2 lata
- Warszawa
Mam 53 lata, czuję sie na 40-ści. Jestem mamą trójki dzieci. W między czasie pomagałam innym mamom w opiece nad ich dziećmi. Mówię o sobie, że jestem Matką Polką. Kocham dzieci; a w nich wrażliwość i otwartość na relacje. Opiekunka kilku kotów, zapalona ogrodniczka, laureatka konkursu Warszawa w Kwiatach 2025, wrażliwa na piękno. Mam duszę artysty. Kocham wszelkie prace rękodzielnicze. Lubię piec i gotować. Najlepiej czuję się w otoczeniu przyrody. Cenię w ludziach szczerość i pozytywną energię. Zaczyna mi być bliskie Porozumienie Bez Przemocy. Obecnie nie pracuję zawodowo. Rozważam podjęcie magisterskich studiów pedagogicznych. Jestem po licencjacie z dziennikarstwa. Przez dużą część życia zawodowego pracowalam w biurze, w tym w TVP. Nie chcę wracać do pracy za biurkiem. Chcę kontaktu z dziećmi. Wiem, że mogę dać Im dużo uwagi i swojego serca. A tego nigdy na świecie za wiele.
- Polski / Ojczysty
- Wyższe
Jw.