Eleonora B.
- Kobieta, 21 lat
- Pełny etat, Część etatu, Dorywczo, Jednorazowo
- Doświadczenie: 1-2 lata
- Chorzów, Chorzów II
Dzień dobry!
Mam na imię Ela, mam 20 lat. Jestem odpowiedzialną, spokojną, życzliwą osobą i bardzo lubię dzieci. Zależy mi na tym, aby dziecko czuło się przy mnie bezpiecznie, komfortowo i otoczone troską.
Łatwo nawiązuję kontakt z dziećmi, jestem cierpliwa i uważna na ich potrzeby. Chętnie spędzam z nimi czas – bawię się, czytam książki, wychodzę na spacery, organizuję kreatywne zajęcia, pomagam w odrabianiu lekcji oraz dbam o przestrzeganie codziennego planu dnia.
Oprócz opieki nad dzieckiem mogę również pomóc w obowiązkach domowych – ugotować domowy posiłek, zadbać o porządek, posprzątać pokój dziecka, pozmywać naczynia, zrobić pranie i pomóc w innych codziennych obowiązkach.
Jestem punktualna, dokładna, uczciwa i odpowiedzialnie podchodzę do swoich obowiązków. Wiem, jak ważne jest zaufanie między rodzicami a nianią, dlatego jestem otwarta na rozmowę i zawsze staram się dostosować do potrzeb rodziny.
Będzie mi bardzo miło poznać Państwa rodzinę i stać się dla Państwa dziecka troskliwą, ciepłą i godną zaufania opiekunką.
- Ukraiński / Ojczysty
- Rosyjski / Zaawansowany
- Polski / Średni
- Angielski / Podstawowy