Dorota H.
- Kobieta, 40 lat
- Pełny etat, Część etatu, Dorywczo
- Doświadczenie: powyżej 5 lat
- Warszawa
- Potwierdzona tożsamość
- Poprawnie rozwiązany test z podstawowej wiedzy o zdrowiu, higienie i bezpieczeństwie dziecka.
- Potwierdzony adres e-mail
Dzień dobry,
poszukuje pracy od 16.06 jako opiekunka do dziecka. Interesuje mnie wymiar 7-8 godz. dziennie, do godz. 16.
Mieszkam na Pradze Południe i najchętniej w tej okolicy podejmę pracę zarówno w miejscu zamieszkania dziecka bądź u siebie (przez ostatnie 4 lata właśnie tak to wyglądało). Posiadam wykształcenie pedagogiczne oraz 18-letnie doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku od niemowlaka do przedszkolaka.
Staram się podążać za dzieckiem, zaspokajać wszelkie jego potrzeby, począwszy od karmienia, pielęgnacji, spacerów, wspólnych zabaw i innych.
W pracy z dziećmi zależy mi na wzajemnym porozumieniu, także z rodzicami, oraz uczciwości i akceptacji drugiego człowieka. Chętnie dzielę się swoim doświadczeniem i wiedzą zdobytą w pracy jak i w życiu codziennym - mam dwoje dzieci - córka w wieku 6 lat, syn 10 lat.
Zainteresowanych rodziców zapraszam na priv.
- Polski / Ojczysty
- Wyższe
- Kierunek: Pedagogika
Mogę rozpocząć pracę od 16 czerwca 2025
Dni i godziny pracy: do uzgodnienia