Anna P.
- Kobieta, 27 lat
- Część etatu, Dorywczo, Jednorazowo
- Doświadczenie: 2-5 lat
- Warszawa, Białołęka
- Potwierdzony adres e-mail
Dzień dobry wszystkim! Jestem energiczną, kreatywną osobą lubianą przez dzieci i młodzież :) Chętnie zaopiekuję się Twoim dzieckiem, dam mu uwagę i ciekawie spędzę czas!
Kilka słów o mnie:
Jestem absolwentką pedagogiki, mam roczne doświadczenie w szkole specjalnej jako asystentka nauczyciela. Pracowalam z uczniami z niepełnosprawnością intelektualną i sprzężoną w stopniu znacznym i głębokim. Chętnie podejmę pracę z osobą z niepełnosprawnością, w spektrum autyzmu czy zespołem Aspergera. Mam doświadczenie w pracy z osobami z zachowaniami agresywnymi, umiem komunikować się z pomocą AAC. W planach mam podyplomowkę z oligofrenopedagogiki. Jestem instruktorką jogi dla dzieci i edukatorką seksualną.
W wolnych chwilach biegam, tańczę i wegansko gotuję. Prowadzę bardzo aktywny tryb życia i mam w sobie spore pokłady pozytywnej energii. Jestem konkretna, komunikatywna, a napotkane problemy są dla mnie zadaniami do rozwiązania. Dla Twojego dziecka będę starała się być wsparciem, przewodniczką i dobrą kompanką zabaw. Zadbam o jego_jej bezpieczeństwo oraz komfort i potowarzyszę w odkrywaniu świata.
- Polski / Ojczysty
- Angielski / Podstawowy
- Wyższe
- Akademia Pedagogiki Specjalnej
- Kierunek: Pedagogika opiekuńczo-wychowawcza
Dni i godziny pracy: do uzgodnienia
Komunikacja AAC
obsługa podnośnika
Komunikacja NVC