Witam:). Lubię spędzać czas z dziećmi, poświęcać im uwagę. Najczęściej przebywam z dziećmi w mojej rodzinie, nie mam wielkiego doświadczenia, jako niania, były to dorywcze przypadki, kiedy zajmowałam się dziećmi z poza mojej rodziny. Przez pewien czas byłam asystentka fotografa, animatora, gdzie miałam kontakt z dziećmi. Była to chwilowa praca, i uważam, że spełniająca dla mnie. Jestem spokojną, osobą, ale potrafię być też energiczna. Cenię sobie kontakt i relację z dzieckiem, z drugim człowiekiem, nie chcę patrzeć na opiekę nad dzieckiem tylko poprzez pryzmat pracy.
Nie palę papierosów, obecność zwierząt w domu mi nie przeszkadza :).