Aleksandra K.
- Kobieta, 25 lat
- Pełny etat, Część etatu, Dorywczo
- Doświadczenie: 2-5 lat
- Rzeszów
Jestem absolwentką studiów pedagogicznych o specjalności społeczno-opiekuńczej oraz pedagogiki szkolnej z terapią pedagogiczną.
Aktualnie pracuję w przedszkolu na pół etatu (dwa razy w tygodniu) jako terapeuta pedagogiczny, gdzie prowadzę zajęcia wspierające rozwój dzieci.
Bardzo lubię aktywnie spędzać czas z dziećmi, wspierając ich rozwój ruchowy, poznawczy, społeczny i emocjonalny. Chętnie organizuję kreatywne zabawy, zajęcia ruchowe i plastyczne. Dbam o bezpieczną, ciepłą atmosferę oraz dobrą komunikację z rodzicami.
- Polski / Ojczysty
- Angielski / Zaawansowany
- Wyższe
- Uniwersytet Jagielloński
- Kierunek: Pedagogika społeczno-opiekuńcza (licencjat), Pedagogika szkolna z terapią pedagogiczną (magister)
Organizowanie kreatywnych i ruchowych zabaw wspierających rozwój dziecka, wspieranie rozwoju emocjonalnego, społecznego i poznawczego, elementy terapii pedagogicznej i integracji sensorycznej, cierpliwość, empatia i dobra organizacja czasu