Agnieszka S.
- Kobieta, 22 lata
- Pełny etat, Część etatu, Dorywczo
- Doświadczenie: 1-2 lata
- Węgierska Górka, woj. śląskie
Dzień dobry. Jestem studentom 2 roku pedagogiki szkolej i terapii pedagogicznej. Odbyłam ogromną liczbę godzin praktyk w szkołach, przedszkolach, żłobkach, poradniach, domach dziecka itp. Przez pewien czas pracowałam w przedszkolu i byłam nianią dla dzieci w wieku 5/6 lat. Obecnie pracuję w żłobku z grupą dzieci od 8 miesiąca.
Studiuję stacjonarnie, ale zajęcia mam tylko 1/2 razy w tygodniu stąd też inne dni w tygodniu wchodzą w grę.
Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu Sanetra Agnieszka
- Polski / Ojczysty
- Wyższe
- Uniwersytet Bielko-Bialski
- Kierunek: Pedagogika szkolna i terapia pedagogiczna
Hobbistycznie zajmuje się cukiernictwem i gotowaniem. Uwielbiam pomagać innym staż też jestem strażakiem w ochotniczej straży pożarnej. Dużym atutem, który posiadam jest kurs Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy. Jest to ważne przy pracy z małymi dziećmi na wypadek różnego rodzaju zadławienia np. przy jedzeniu