Nr 1 w Polsce w opiece nad dziećmi

Mini żłobek BRZDĄC Dzienny Opiekun Małego Dziecka Marta Kwiatkowska

W Niania.pl od

Realizujemy autorski Projekt "Mini żłobek BRZDĄC – Dzienny Opiekun Małego Dziecka". Opieka nad pięciorgiem dzieci odbywa się w mieszkaniu Dziennego Opiekuna Małego Dziecka - Marty Kwiatkowskiej.
Głównym celem projektu jest umożliwienie efektywnego godzenia życia zawodowego i rodzinnego rodziców dzieci w wieku do lat 3 dzięki instytucji Dziennego Opiekuna Małego Dziecka w okresie od 1 kwietnia 2014 roku do 31 sierpnia 2016 roku na terenie Gminy Łódź. Grupę odbiorców projektu stanowią mieszkańcy Powiatu Miejskiego Łódzkiego. Jesteśmy pierwszą zarejestrowaną przez Urząd Miasta Łodzi INSTYTUCJĄ DZIENNEGO OPIEKUNA. Rejestr Dziennych Opiekunów prowadzi Prezydent Miasta Łodzi i figurujemy w nim pod numerem 1/2014 z dnia 25.03.2014.
KONTAKT:
Marta Kwiatkowska 535 770 438 martakwiatkowska@poczta.fm www.brzdac.natop.pl
Burda Media Home sp. z o.o. i nasi dostawcy wykorzystujemy pliki cookies oraz podobne technologie w celu dopasowania serwisu do preferencji użytkownika, ułatwienia korzystania z serwisu, w celu marketingowym, w tym personalizacji reklam oraz w celach statystycznych i analitycznych. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki stanowi zgodę na zapisanie plików cookie w pamięci urządzenia, wykorzystanie danych zebranych przy ich pomocy ww. celach i udostępnienie tych danych naszym dostawcom reklamowym. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.