Nr 1 w Polsce w opiece nad dziećmi

Zobacz zajęcia z nianią on-line

Propozycje zajęć on-line

zajęcia plastyczne

Jak spędzać czas wolny?

Zajęcia online z nianią to edukacja i kreatywna zabawa, ale także czas na odpoczynek, ciekawe opowieści i czytanie ulubionych bajek. Wszystko zależy od wieku dziecka, jego zainteresowań i potrzeb całej rodziny. Mamy mnóstwo fajnych pomysłów!
zajęcia plastyczne

Zajęcia plastyczne

Dziecko będzie rozwijać swoje talenty, malować, wycinać i kleić. Może nawet wspólnie z nianią stworzy swoje pierwsze dzieło sztuki! To zajęcia w formie twórczej zabawy, dla dzieci w każdym wieku, które lubią pracę z kredkami, kolorowym papierem i bibułą.
zajęcia plastyczne

Zajęcia muzyczne

Z nianią można śpiewać i grać i wcale nie trzeba mieć do tego wyjątkowych zdolności. Wystukiwanie rytmu, nauka piosenek i wspólne granie na różnych domowych przedmiotach to znakomita zabawa dla maluszków i starszaków. Mogą się przydać cymbałki, flet albo nawet gitara!

Jesteś nianią?

5 kroków jak zarabiać jako niania w czasie pandemii.
Czytaj więcej
Narzędzia do prowadzenia zajęć on-line.
Czytaj więcej
Napisz, jak możesz zająć się dzieckiem on-line.
Zarejestruj się
Burda Media Home sp. z o.o. i nasi dostawcy wykorzystujemy pliki cookies oraz podobne technologie w celu dopasowania serwisu do preferencji użytkownika, ułatwienia korzystania z serwisu, w celu marketingowym, w tym personalizacji reklam oraz w celach statystycznych i analitycznych. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki stanowi zgodę na zapisanie plików cookie w pamięci urządzenia, wykorzystanie danych zebranych przy ich pomocy ww. celach i udostępnienie tych danych naszym dostawcom reklamowym. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.